Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Bogusław Surmacz
(KTS Brzozów)
16 15 1 94%
2. Tomasz Pietrasz
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
16 14 2 88%
3. Krzysztof Duplaga
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
15 13 2 87%
4. Krzysztof Leń
(KTS Brzozów)
12 11 1 92%
5. Rafał Bogaczewicz
(LKS II Turze Pole)
13 11 2 85%
6. Dawid Mikoś
(KTS Brzozów)
11 10 1 91%
7. Jerzy Czekański
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
13 10 3 77%
8. Paweł Czekański
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
14 10 4 71%
9. Kamil Sieńczak
(KTS Brzozów)
10 9 1 90%
10. Paweł Dudek
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
13 9 4 69%
11. Andrzej Bednarczyk
(SKT SP3 II Sanok)
15 9 6 60%
12. Marek Wronowski
(SKT SP3 II Sanok)
16 9 7 56%
13. Grzegorz Sum
(KTS Brzozów)
10 8 2 80%
14. Jan Władyka
(LKS II Turze Pole)
11 8 3 73%
15. Wojciech Wojtoń
(LKS II Turze Pole)
13 8 5 62%
16. Łukasz Stankiewicz
(LKS II Turze Pole)
9 7 2 78%
17. Konrad Mindur
(KS Nagórzany)
13 7 6 54%
18. Waldemar Kozimor
(KS Nagórzany)
15 7 8 47%
19. Grzegorz Szafran
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
15 7 8 47%
20. Robert Wojciechowski
(KS Nagórzany)
6 5 1 83%
21. Grzegorz Prugar
(LKS II Turze Pole)
7 5 2 71%
22. Rafał Bober
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
7 5 2 71%
23. Tomasz Bargiel
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
11 5 6 45%
24. Wojciech Wulw
(UKS Iskra II Iskrzynia)
14 5 9 36%
25. Marcin Morawski
(SKT SP3 II Sanok)
14 5 9 36%
26. Marek Dudek
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
5 4 1 80%
27. Gabriel Tokarz
(KS Nagórzany)
8 4 4 50%
28. Michał Haduch
(PKS Iskra Blizne)
10 4 6 40%
29. Marian Nowak
(SKT SP3 II Sanok)
10 4 6 40%
30. Marcin Cymerman
(UKS Iskra II Iskrzynia)
12 4 8 33%
31. Tomasz Haduch
(PKS Iskra Blizne)
14 4 10 29%
32. Jakub Słota
(PKS Iskra Blizne)
15 4 11 27%
33. Sławomir Malinowski
(KTS Wola Komborska)
16 4 12 25%
34. Marcin Władyka
(LKS II Turze Pole)
3 3 0 100%
35. Andrzej Bober
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
4 3 1 75%
36. Urszula Dereń
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
4 3 1 75%
37. Norbert Bednarczyk
(KS Nagórzany)
10 3 7 30%
38. Jacek Wasylewicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
10 3 7 30%
39. Kamil Duplaga
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
2 2 0 100%
40. Beata Barska
(KTS Brzozów)
4 2 2 50%
41. Jakub Babiak
(KS Nagórzany)
10 2 8 20%
42. Jarosław Sznajder
(KTS Wola Komborska)
14 2 12 14%
43. Wacław Prajsnar
(KTS Wola Komborska)
15 2 13 13%
44. Wiesław Śnieżek
(KTS Brzozów)
1 1 0 100%
45. Franciszek Bober
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
1 1 0 100%
46. Przemysław Kozioł
(SKT SP3 II Sanok)
1 1 0 100%
47. Robert Adam
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
1 1 0 100%
48. Dariusz Drożdż
(LKS II Turze Pole)
1 1 0 100%
49. Jakub Gromek
(LKS II Turze Pole)
1 1 0 100%
50. Józef Sokołowski
(SKT SP3 II Sanok)
1 1 0 100%
51. Bartosz Tymczak
(LKS II Turze Pole)
2 1 1 50%
52. Albert Władyka
(LKS II Turze Pole)
3 1 2 33%
53. Katarzyna Kuliga
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
3 1 2 33%
54. Daniel Kozioł
(SKT SP3 II Sanok)
3 1 2 33%
55. Wojciech Pigoń
(PKS Iskra Blizne)
6 1 5 17%
56. Stanisław Siwak
(PKS Iskra Blizne)
16 1 15 6%
57. Hubert Pieszczoch
(KS Nagórzany)
1 0 1 0%
58. Jacek Wierzbicki
(KS Nagórzany)
1 0 1 0%
59. Filip Lutecki
(PKS Iskra Blizne)
1 0 1 0%
60. Kamil Najdecki
(UKS Iskra II Iskrzynia)
1 0 1 0%
61. Konrad Koszela
(UKS Iskra II Iskrzynia)
1 0 1 0%
62. Konrad Federczak
(LKS II Turze Pole)
1 0 1 0%
63. Krzysztof Harajda
(SKT SP3 II Sanok)
2 0 2 0%
64. Grzegorz Supel
(KTS Wola Komborska)
2 0 2 0%
65. Kamil Marszałek
(KTS Wola Komborska)
6 0 6 0%
66. Jacek Zych
(KTS Wola Komborska)
11 0 11 0%
67. Mateusz Wronowski
(UKS Iskra II Iskrzynia)
11 0 11 0%
68. Kacper Wasylewicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
11 0 11 0%