Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka II Łętownia 15 26 180:90
2. UKS ATS Tyczyn 15 23 193:77
3. LKS Darowice Koniuszki 15 21 179:91
4. STS Jordan Wola Mała 15 21 163:107
5. LKS Strażak Sośnica 15 18 143:127
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 9 102:168
7. LKS Jar II Kielnarowa 15 6 112:158
8. LKS II Kańczuga 15 4 63:207
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8 0 17:127

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Wiesław Kluz
(UKS ATS Tyczyn)
14 11 3 79%
2. Michał Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
14 11 3 79%
3. Andrzej Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
15 11 4 73%
4. Krzysztof Klocek
(PUKS Arka II Łętownia)
11 10 1 91%
5. Witold Drożdż
(UKS ATS Tyczyn)
12 10 2 83%
6. Dariusz Bronhard
(LKS Jar II Kielnarowa)
11 8 3 73%
7. Wojciech Konkol
(LKS Jar II Kielnarowa)
11 8 3 73%
8. Wojciech Jakubów
(LKS Darowice Koniuszki)
12 8 4 67%
9. Patryk Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
13 8 5 62%
10. Arkadiusz Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
14 8 6 57%
11. Dariusz Karnas
(UKS ATS Tyczyn)
8 7 1 88%
12. Łukasz Smycz
(PUKS Arka II Łętownia)
10 7 3 70%
13. Grzegorz Rurak
(PUKS Arka II Łętownia)
11 7 4 64%
14. Zbigniew Ptasznik
(LKS Strażak Sośnica)
13 7 6 54%
15. Kamil Sas
(LKS Darowice Koniuszki)
13 7 6 54%
16. Justyna Sas
(LKS Darowice Koniuszki)
13 7 6 54%
17. Jakub Pelczarski
(UKS ATS Tyczyn)
6 6 0 100%
18. Mateusz Kuczaj
(UKS ATS Tyczyn)
8 6 2 75%
19. Patryk Misiak
(PUKS Arka II Łętownia)
8 6 2 75%
20. Bartosz Podwyszyński
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
12 6 6 50%
21. Karol Hubka
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
12 6 6 50%
22. Andrzej Koba
(LKS Strażak Sośnica)
10 5 5 50%
23. Wiesław Bukała
(LKS Strażak Sośnica)
11 5 6 45%
24. Piotr Wójcik
(LKS II Kańczuga)
11 5 6 45%
25. Wojciech Kiczor
(LKS Darowice Koniuszki)
4 4 0 100%
26. Mieczysław Krakowiak
(LKS Strażak Sośnica)
10 4 6 40%
27. Jakub Kopeć
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
13 4 9 31%
28. Mikołaj Gerke
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
14 4 10 29%
29. Magdalena Szuba
(PUKS Arka II Łętownia)
4 3 1 75%
30. Kamila Bochenek
(PUKS Arka II Łętownia)
5 3 2 60%
31. Wojciech Kuźniar
(LKS II Kańczuga)
9 3 6 33%
32. Ryszard Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
10 3 7 30%
33. Krystian Kipa
(UKS ATS Tyczyn)
2 2 0 100%
34. Tomasz Toczek
(LKS II Kańczuga)
2 2 0 100%
35. Tadeusz Grys
(UKS ATS Tyczyn)
3 2 1 67%
36. Paweł Wohner
(LKS Darowice Koniuszki)
3 2 1 67%
37. Łukasz Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
3 2 1 67%
38. Jakub Jamrozik
(UKS ATS Tyczyn)
3 2 1 67%
39. Jarosław Malarczyk
(LKS Darowice Koniuszki)
4 2 2 50%
40. Jakub Warchoł
(LKS Jar II Kielnarowa)
5 2 3 40%
41. Rafał Rogala
(LKS Jar II Kielnarowa)
5 2 3 40%
42. Marcin Doktor
(PUKS Arka II Łętownia)
6 2 4 33%
43. Julia Żygadło
(LKS II Kańczuga)
6 2 4 33%
44. Krystian Skubisz
(LKS II Kańczuga)
12 2 10 17%
45. Paweł Głuszyk
(LKS Darowice Koniuszki)
1 1 0 100%
46. Wojciech Markiewicz
(UKS ATS Tyczyn)
1 1 0 100%
47. Anastazja Pakuła
(LKS II Kańczuga)
2 1 1 50%
48. Anna Podstawska
(UKS ATS Tyczyn)
2 1 1 50%
49. Mateusz Chrzan
(LKS Jar II Kielnarowa)
2 1 1 50%
50. Robert Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
3 1 2 33%
51. Aleksandra Kubicka
(LKS II Kańczuga)
8 1 7 13%
52. Karol Wrotniak
(LKS Jar II Kielnarowa)
11 1 10 9%
53. Roksana Lewandowska
(LKS II Kańczuga)
1 0 1 0%
54. Dariusz Grębowicz
(LKS Strażak Sośnica)
1 0 1 0%
55. Tomasz Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
1 0 1 0%
56. Adam Janiec
(UKS ATS Tyczyn)
1 0 1 0%
57. Jakub Sałęga
(PUKS Arka II Łętownia)
1 0 1 0%
58. Maksymilian Meksuła
(LKS Jar II Kielnarowa)
1 0 1 0%
59. Marcel Mroczka
(LKS II Kańczuga)
1 0 1 0%
60. Mariusz Wrotniak
(LKS Jar II Kielnarowa)
1 0 1 0%
61. Wiktoria Bednarska
(LKS II Kańczuga)
2 0 2 0%
62. Julia Pilch
(LKS II Kańczuga)
2 0 2 0%
63. Julia Wrotniak
(LKS Jar II Kielnarowa)
2 0 2 0%
64. Anna Rogala
(LKS Jar II Kielnarowa)
2 0 2 0%
65. Wiesław Sura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
3 0 3 0%
66. Marian Oczoś
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
3 0 3 0%
67. Zbigniew Olech
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
3 0 3 0%
68. Damian Solarz
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
3 0 3 0%
69. Aleksandra Bednarska
(LKS II Kańczuga)
4 0 4 0%
70. Łukasz Sieńko
(PUKS Arka II Łętownia)
4 0 4 0%
71. Jacek Prokop
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
4 0 4 0%
72. Tomasz Tondera
(LKS Jar II Kielnarowa)
5 0 5 0%
73. Jakub Świniuch
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
9 0 9 0%