Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Filip Kociuba
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
16 16 0 100%
2. Grzegorz Tomoń
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
15 15 0 100%
3. Krystian Kołodziej
(PUKS Arka Łętownia)
16 15 1 94%
4. Łukasz Madej
(PUKS Arka Łętownia)
16 14 2 88%
5. Wojciech Kruczek
(LZS Kąkolówka)
16 12 4 75%
6. Grzegorz Sobkowicz
(LZS Kąkolówka)
16 12 4 75%
7. Grzegorz Papiernik
(UKS Kępa Dębica)
14 11 3 79%
8. Dawid Jadam
(PKS Kolping III Jarosław)
14 11 3 79%
9. Paweł Furmankiewicz
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
15 11 4 73%
10. Andrzej Sobota
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
15 11 4 73%
11. Konrad Zieliński
(PKS Kolping III Jarosław)
10 10 0 100%
12. Szymon Brud
(PKS Kolping III Jarosław)
15 10 5 67%
13. Dariusz Bara
(PKS Bartek Dębowiec)
16 9 7 56%
14. Mateusz Dąbrowski
(UKS Kępa Dębica)
12 8 4 67%
15. Dariusz Drożdż
(LKS Turze Pole)
14 8 6 57%
16. Jakub Gromek
(LKS Turze Pole)
14 8 6 57%
17. Adrian Wilisowski
(LKS Brzostowianka Brzostek)
15 8 7 53%
18. Józef Prokuski
(LKS Brzostowianka Brzostek)
15 8 7 53%
19. Anna Brzyska
(PKS Kolping III Jarosław)
10 7 3 70%
20. Arkadiusz Elceser
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
11 7 4 64%
21. Jerzy Zajdel
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
12 7 5 58%
22. Antoni Rejterowski
(PKS Kolping III Jarosław)
12 7 5 58%
23. Grzegorz Cukierda
(LKS Jar Kielnarowa)
13 7 6 54%
24. Paweł Włodarczyk
(LUKS Burza Rogi)
14 7 7 50%
25. Mateusz Rzeźnikiewicz
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
14 7 7 50%
26. Paweł Zając
(PKS Bartek Dębowiec)
14 7 7 50%
27. Dariusz Karaś
(LUKS Burza Rogi)
16 7 9 44%
28. Gracjan Nowak
(LKS Jar Kielnarowa)
16 7 9 44%
29. Rafał Graboń
(LKS Turze Pole)
13 6 7 46%
30. Konrad Szczepanik
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
15 6 9 40%
31. Piotr Zając
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
15 6 9 40%
32. Dominik Stańko
(PUKS Arka Łętownia)
15 6 9 40%
33. Marcin Kleszcz
(UKS Kępa Dębica)
15 6 9 40%
34. Konrad Federczak
(LKS Turze Pole)
16 6 10 38%
35. Marek Manerowski
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
12 5 7 42%
36. Michał Klocek
(PUKS Arka Łętownia)
14 5 9 36%
37. Krzysztof Skiba
(LZS Kąkolówka)
15 5 10 33%
38. Bartłomiej Wiśniewski
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
15 5 10 33%
39. Mateusz Sroczyński
(UKS Kępa Dębica)
15 5 10 33%
40. Janusz Sobkowicz
(LZS Kąkolówka)
16 5 11 31%
41. Dawid Ślączka
(LKS Jar Kielnarowa)
7 4 3 57%
42. Karol Wania
(LKS Jar Kielnarowa)
13 4 9 31%
43. Kazimierz Andreasik
(LKS Brzostowianka Brzostek)
15 4 11 27%
44. Konrad Kosiba
(PKS Bartek Dębowiec)
15 4 11 27%
45. Bartosz Mika
(PKS Bartek Dębowiec)
15 4 11 27%
46. Adam Piekarczyk
(LKS Brzostowianka Brzostek)
15 4 11 27%
47. Jakub Dąbrowski
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
8 3 5 38%
48. Mariusz Zygmunt
(LUKS Burza Rogi)
13 3 10 23%
49. Dominik Habrat
(LUKS Burza Rogi)
15 3 12 20%
50. Robert Wróbel
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
11 2 9 18%
51. Dariusz Szukała
(UKS Kępa Dębica)
1 1 0 100%
52. Michał Jurczak
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
1 1 0 100%
53. Piotr Krukar
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
1 1 0 100%
54. Mateusz Kurek
(UKS Kępa Dębica)
2 1 1 50%
55. Krzysztof Żyłka
(PKS Bartek Dębowiec)
2 1 1 50%
56. Konrad Wickowski
(PKS Bartek Dębowiec)
2 1 1 50%
57. Piotr Kolodczejczyk
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
3 1 2 33%
58. Patryk Kubicki
(PKS Kolping III Jarosław)
3 1 2 33%
59. Paweł Litwin
(LUKS Burza Rogi)
1 0 1 0%
60. Miłosz Wielgos
(LZS Kąkolówka)
1 0 1 0%
61. Krzysztof Klocek
(PUKS Arka Łętownia)
1 0 1 0%
62. Piotr Nykiel
(UKS Kępa Dębica)
1 0 1 0%
63. Dariusz Bronhard
(LKS Jar Kielnarowa)
1 0 1 0%
64. Albert Władyka
(LKS Turze Pole)
1 0 1 0%
65. Bartosz Gołda
(LKS Turze Pole)
1 0 1 0%
66. Łukasz Sieńczak
(LKS Turze Pole)
1 0 1 0%
67. Rafał Bogaczewicz
(LKS Turze Pole)
1 0 1 0%
68. Marcin Władyka
(LKS Turze Pole)
1 0 1 0%
69. Hubert Kisiołek
(LUKS Burza Rogi)
1 0 1 0%
70. Kamila Bochenek
(PUKS Arka Łętownia)
1 0 1 0%
71. Magdalena Szuba
(PUKS Arka Łętownia)
1 0 1 0%
72. Marcin Zygmunt
(LUKS Burza Rogi)
2 0 2 0%
73. Michał Muszyński
(LUKS Burza Rogi)
2 0 2 0%
74. Wojciech Konkol
(LKS Jar Kielnarowa)
2 0 2 0%
75. Wojciech Wojtoń
(LKS Turze Pole)
2 0 2 0%
76. Artur Kielar
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
4 0 4 0%
77. Grzegorz Marzec
(LKS Jar Kielnarowa)
6 0 6 0%
78. Damian Bilski
(LKS Jar Kielnarowa)
6 0 6 0%