Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka II Łętownia 15 26 180:90
2. UKS ATS Tyczyn 15 23 193:77
3. LKS Darowice Koniuszki 15 21 179:91
4. STS Jordan Wola Mała 15 21 163:107
5. LKS Strażak Sośnica 15 18 143:127
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 9 102:168
7. LKS Jar II Kielnarowa 15 6 112:158
8. LKS II Kańczuga 15 4 63:207
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8 0 17:127

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-31, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
PUKS Arka II Łętownia 10:8 KU AZS Politechnika V Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Rurak - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:2)
Jakub Sałęga - Bartosz Podwyszyński 1 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:7, 9:11)
Łukasz Sieńko - Jakub Kopeć 1 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 4:11)
Krzysztof Klocek - Karol Hubka 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
Ł. Sieńko / J. Sałęga - M. Gerke / J. Kopeć 1 2:3 (11:9, 5:11, 11:5, 6:11, 13:15)
K. Klocek / G. Rurak - K. Hubka / B. Podwyszyński 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
Grzegorz Rurak - Bartosz Podwyszyński 1 3:1 (11:8, 11:2, 14:16, 11:6)
Jakub Sałęga - Mikołaj Gerke 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11)
Krzysztof Klocek - Jakub Kopeć 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:6)
Łukasz Sieńko - Karol Hubka 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
Grzegorz Rurak - Jakub Świniuch 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
Łukasz Sieńko - Mikołaj Gerke 1 1:3 (3:11, 11:5, 4:11, 12:14)
Magdalena Szuba - Karol Hubka 1 0:3 (10:12, 4:11, 11:13)
Krzysztof Klocek - Bartosz Podwyszyński 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:7)
Grzegorz Rurak - Karol Hubka 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:5, 11:6)
Krzysztof Klocek - Mikołaj Gerke 1 3:0 (11:7, 11:3, 12:10)
Magdalena Szuba - Jakub Świniuch 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
Łukasz Sieńko - Bartosz Podwyszyński 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)