Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka II Łętownia 15 26 180:90
2. UKS ATS Tyczyn 15 23 193:77
3. LKS Darowice Koniuszki 15 21 179:91
4. STS Jordan Wola Mała 15 21 163:107
5. LKS Strażak Sośnica 15 18 143:127
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 9 102:168
7. LKS Jar II Kielnarowa 15 6 112:158
8. LKS II Kańczuga 15 4 63:207
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8 0 17:127

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-02-24, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)

Informacja dodatkowa: WALKOWER - na podstawie Regulaminu rozgrywek 5 ligi na sezon 2018/2019, pkt 7.6.
KU AZS Politechnika V Rzeszów 0:18 LKS Strażak Sośnica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mikołaj Gerke - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (4:1, 5:11, 7:11)
Jakub Kopeć - Andrzej Koba 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:4, 9:11)
Jakub Świniuch - Mieczysław Krakowiak 1 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11)
Bartosz Podwyszyński - Ryszard Zaworski 1 0:3 (10:12, 3:11, 7:11)
J. Kopeć / J. Świniuch - Z. Ptasznik / A. Koba 1 0:3 (8:11, 2:11, 8:11)
B. Podwyszyński / M. Gerke - R. Zaworski / M. Krakowiak 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
Mikołaj Gerke - Andrzej Koba 1 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 8:11)
Jakub Kopeć - Zbigniew Ptasznik 1 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 11:13)
Bartosz Podwyszyński - Mieczysław Krakowiak 1 0:3 (2:11, 6:11, 9:11)
Jakub Świniuch - Ryszard Zaworski 1 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 4:11)
Mikołaj Gerke - Krzysztof Partyka 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:4)
Jakub Świniuch - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (8:11, 8:11, 7:11)
Jakub Kopeć - Ryszard Zaworski 1 2:3 (11:8, 6:11, 6:11, 11:9, 9:11)
Bartosz Podwyszyński - Andrzej Koba 1 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 7:11)
Mikołaj Gerke - Ryszard Zaworski 1 0:3 (3:11, 4:11, 8:11)
Bartosz Podwyszyński - Zbigniew Ptasznik 1 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 2:11)
Jakub Kopeć - Krzysztof Partyka 1 3:0 (11:2, 11:0, 11:4)
Jakub Świniuch - Andrzej Koba 1 1:3 (10:12, 11:7, 5:11, 6:11)