Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 15 30 150:52
2. LKS Strażak I Bratkówka 15 28 148:69
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 18 107:96
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 15 17 120:96
5. UKS Iskra Iskrzynia 15 16 106:105
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 15 11 88:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 15 15 97:104
3. LKS Parnas Stara Wieś 15 14 107:112
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-06, godz. 16:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
LUKS Burza II Rogi 10:8 UKS TKKF MOSiR II Dukla

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zbigniew Albrycht - Zbigniew Wołtosz 1 1:3 (11:6;6:11;8:11;5:11)
Michał Muszyński - Mateusz Włoch 1 1:3 (3:11;8:11;11:8;9:11)
Paweł Litwin - Hubert Urbański 1 3:0 (11:8;11:7;11:9)
Marcin Zygmunt - Mariusz Sporek 1 3:2 (11:13;4:11;11:6;11:8;11:6)
M. Muszyński / M. Zygmunt - M. Sporek / H. Urbański 1 3:2 (11:7;11:7;10:12;8:11;11:8)
Z. Albrycht / P. Litwin - Z. Wołtosz / M. Włoch 1 1:3 (8:11;11:7;6:11;8:11)
Hubert Kisiołek - Mateusz Włoch 1 1:3 (9:11;9:11;12:10;5:11)
Michał Muszyński - Zbigniew Wołtosz 1 3:1 (14:16;11:7;11:9:11;9)
Marcin Zygmunt - Hubert Urbański 1 3:0 (11:3:11;7:11:9)
Paweł Litwin - Mariusz Sporek 1 0:3 (9:11;4:11;5:11)
Hubert Kisiołek - Hubert Urbański 1 3:0 (11:3;11:2;11:6)
Paweł Litwin - Zbigniew Wołtosz 1 1:3 (7:11;12:10:6:11;2:11)
Michał Muszyński - Mariusz Sporek 1 3:1 (6:11;11:8;19:17;14:12)
Marcin Zygmunt - Mateusz Włoch 1 2:3 (9:11;11:9;8:11;11:8;11:8)
Hubert Kisiołek - Mariusz Sporek 1 0:3 (8:11:8:11;9:11)
Marcin Zygmunt - Zbigniew Wołtosz 1 3:2 (11:9;9:11;8:11;11:9;11:8)
Michał Muszyński - Hubert Urbański 1 3:0 (11:3;11:9;11:8)
Paweł Litwin - Mateusz Włoch 1 3:2 (11:9;12:10;9:11;9:11;12:10)