Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-15, godz. 18:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Durał - Zbigniew Chmielowski 1 3:2 (13:11, 11:9, 5:11, 11:13, 11:5)
Tomasz Leńczyk - Piotr Ździebko 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:3)
Mariusz Sporek - Tomasz Dołżycki 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:1)
Mateusz Włoch - Jakub Chmielowski 1 0:3 (11:13, 5:11, 11:13)
M. Sporek / A. Durał - Z. Chmielowski / J. Chmielowski 1 1:3 (2:11, 12:10, 5:11, 8:11)
M. Włoch / T. Leńczyk - P. Ździebko / T. Dołżycki 1 3:0 (15:13, 11:5, 11:9)
Adam Durał - Piotr Ździebko 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
Tomasz Leńczyk - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:4)
Mateusz Włoch - Tomasz Dołżycki 1 3:1 (11:3, 11:9, 8:11, 11:5)
Mariusz Sporek - Jakub Chmielowski 1 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 9:11)
Adam Durał - Maciej Batorski 1 3:0 (11:4, 11:7, 12:10)
Mariusz Sporek - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
Tomasz Leńczyk - Jakub Chmielowski 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
Mateusz Włoch - Piotr Ździebko 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)