Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 10 20 100:38
2. LKS Strażak I Bratkówka 10 18 98:51
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10 16 88:51
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10 14 83:54
5. UKS Iskra Iskrzynia 10 12 72:63
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 10 10 68:58
7. LKS Strażak II Bratkówka 10 7 50:79
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 6 66:83
9. TKS Pro-Familia Wojaszówka 10 6 64:82
10. UKS TKKF MOSiR II Dukla 10 6 50:92
11. LUKS Burza II Rogi 10 4 49:88
12. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10 1 50:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 LKS Parnas Stara Wieś

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zbigniew Wajda - Jarosław Dydek 1 3:0 (11;8,11;7,12;10)
Artur Zwarycz - Michał Wadas 1 1:3 (10;12,8;11,11;9,9;11)
Kamil Drobek - Łukasz Biedka 1 0:3 (8;11,8;11,8;11)
Sebastian Furmankiewicz - Michał Kuliga 1 3:1 (11;4,11;8,9;11,11;8)
A. Zwarycz / Z. Wajda - Ł. Biedka / M. Kuliga 1 3:2 (11;8,11;9.8;11,8;11,11;8)
S. Furmankiewicz / K. Drobek - M. Wadas / M. Kuliga 1 0:3 (8;11,5;11,9;11)
Zbigniew Wajda - Michał Wadas 1 3:1 (11;4,10;12,11;4,11;8)
Artur Zwarycz - Jarosław Dydek 1 3:1 (8;11,11;4,11;7,11;8)
Sebastian Furmankiewicz - Łukasz Biedka 1 3:0 (11;3,11;7,11;7)
Kamil Drobek - Michał Kuliga 1 0:3 (8;11,7;11,9;11)
Zbigniew Wajda - Łukasz Biedka 1 3:0 (11;3,11;4,11;6)
Kamil Drobek - Jarosław Dydek 1 0:3 (6;11,3;11,7;11)
Artur Zwarycz - Michał Kuliga 1 2:3 (11;8,10;12,9;11,11;9,12;14)
Sebastian Furmankiewicz - Michał Wadas 1 3:1 (14;16,11;8,12;10,11;8)
Zbigniew Wajda - Michał Kuliga 1 3:1 (11;3,4;11,11;9,11;7)
Sebastian Furmankiewicz - Jarosław Dydek 1 3:2 (8;11,16;14,10;12,12;10,11;9)