Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 11 22 110:42
2. LKS Strażak I Bratkówka 12 22 118:58
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 16 89:61
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 14 93:74
5. UKS Iskra Iskrzynia 11 13 81:72
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 11 77:67

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 12 10 86:92
2. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 60:80
3. TKS Pro-Familia Wojaszówka 11 7 73:91
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 12 6 59:112
5. LUKS Burza II Rogi 11 4 50:98
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 11 2 59:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-02, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 4:10 TKS Pro-Familia Wojaszówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Chmielowski - Kamil Nowak 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:6)
Zbigniew Chmielowski - Michał Harsze 1 2:3 (11;4, 7:11, 11:8, 9:11, 8:11)
Dawid Mantojfel - Filip Kołek 1 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11)
Piotr Ździebko - Maciej Kołek 1 2:3 (11:6, 11;4, 7:11, 6:11, 2:11)
J. Chmielowski / Z. Chmielowski - M. Kołek / M. Harsze 1 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 8;11)
P. Ździebko / D. Mantojfel - K. Nowak / F. Kołek 1 2:3 (10:12, 12:10, 11:6, 8:11, 8:11)
Jakub Chmielowski - Michał Harsze 1 3:0 (11;5, 11;6, 11;7)
Zbigniew Chmielowski - Kamil Nowak 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
Piotr Ździebko - Filip Kołek 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)
Dawid Mantojfel - Maciej Kołek 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
Jakub Chmielowski - Filip Kołek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11;5)
Dawid Mantojfel - Kamil Nowak 1 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
Zbigniew Chmielowski - Maciej Kołek 1 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 6:11)
Piotr Ździebko - Michał Harsze 1 2:3 (11:7, 8:11, 11;8, 11:13, 4;11)