Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 11 22 110:42
2. LKS Strażak I Bratkówka 12 22 118:58
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 16 89:61
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 14 93:74
5. UKS Iskra Iskrzynia 11 13 81:72
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 11 77:67

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 12 10 86:92
2. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 60:80
3. TKS Pro-Familia Wojaszówka 11 7 73:91
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 12 6 59:112
5. LUKS Burza II Rogi 11 4 50:98
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 11 2 59:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-11-27, godz. 18:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
UKS Iskra Iskrzynia 10:4 KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Pojnar - Piotr Ździebko 1 3:0 (11/5, 11/7, 11/5)
Tomasz Wawrzkowicz - Zbigniew Chmielowski 1 1:3 (11/13, 15/17, 11/5, 9/11)
Marzena Musiał - Maciej Batorski 1 3:0 (11/4,11/4, 11/5)
Łukasz Pojnar - Jakub Chmielowski 1 1:3 (11/6, 6/11, 7/11, 2/11)
M. Pojnar / . Pojnar - J. Chmielowski / M. Batorski 1 3:1 (13/15, 11/9, 11/3, 11/5)
T. Wawrzkowicz / M. Musiał - Z. Chmielowski / P. Ździebko 1 3:0 (11/7, 11/5, 11/9)
Michał Pojnar - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11/9, 11/9, 11/7)
Tomasz Wawrzkowicz - Piotr Ździebko 1 3:0 (14/12, 11/9, 14/12)
Łukasz Pojnar - Maciej Batorski 1 3:0 (11/8, 11/3, 11/6)
Marzena Musiał - Jakub Chmielowski 1 1:3 (11/8, 8/11, 6/11, 7/11)
Michał Pojnar - Maciej Batorski 1 3:0 (11/4, 11/2, 11/7)
Marzena Musiał - Piotr Ździebko 1 3:1 (8/11, 11/9, 11/8, 11/9)
Tomasz Wawrzkowicz - Jakub Chmielowski 1 0:3 (13/15, 10/12, 8/11)
Łukasz Pojnar - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11/9, 11/8, 11/5)