Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 11 22 110:42
2. LKS Strażak I Bratkówka 12 22 118:58
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 16 89:61
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 14 93:74
5. UKS Iskra Iskrzynia 11 13 81:72
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 11 77:67

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 12 10 86:92
2. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 60:80
3. TKS Pro-Familia Wojaszówka 11 7 73:91
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 12 6 59:112
5. LUKS Burza II Rogi 11 4 50:98
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 11 2 59:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-08, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 LKS Strażak I Bratkówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Stasz - Wiesław Patla 1 1:3 (9/11,4/411,11/4,8/11)
Karol Śliwiński - Beata Daszykowska 1 3:1 (11/5,11/9,9/11,12/10)
Dariusz Gościński - Sebastian Wilk 1 0:3 (12/4,5/11,8/11)
Piotr Kraś - Wojciech Czyż 1 1:3 (9/11,1/11,11/9,5/11)
J. Stasz / P. Kraś - W. Czyż / W. Patla 1 2:3 (8/11,11/9,6/11,11/7,2/11)
K. Śliwiński / D. Gościński - B. Daszykowska / S. Wilk 1 2:3 (13/11,3/11,13/11,7/11,3/11)
Jacek Stasz - Beata Daszykowska 1 3:1 (11/13,11/5,11/7,11/6)
Piotr Kraś - Sebastian Wilk 1 2:3 (11/7,11/8,9/11,6/11,9/11)
Dariusz Gościński - Wojciech Czyż 1 3:2 (9/11,12/10,7/11,12/10,11/8)
Jacek Stasz - Sebastian Wilk 1 3:2 (11/9,14/16,2/11,16/14,12/10)
Dariusz Gościński - Wiesław Patla 1 0:3 (3/11,5/11,10/12)
Karol Śliwiński - Wojciech Czyż 1 3:1 (11/9,11/8,7/11,11/2)
Piotr Kraś - Beata Daszykowska 1 3:0 (12/10,11/9,11/6)
Jacek Stasz - Wojciech Czyż 1 3:1 (11/9,11/13,11/5,11/1)
Piotr Kraś - Wiesław Patla 1 2:3 (11/7,6/11,12/10,1/11,8/11)
Karol Śliwiński - Sebastian Wilk 1 0:3 (7/11,14/16,7/11)
Dariusz Gościński - Beata Daszykowska 1 1:3 (4/11,11/6,4/11,8/11)
Karol Śliwiński - Wiesław Patla 1 3:1 ((11/5,11/9,9/11,11/5))