Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 11 22 110:42
2. LKS Strażak I Bratkówka 12 22 118:58
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 16 89:61
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 14 93:74
5. UKS Iskra Iskrzynia 11 13 81:72
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 11 77:67

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 12 10 86:92
2. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 60:80
3. TKS Pro-Familia Wojaszówka 11 7 73:91
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 12 6 59:112
5. LUKS Burza II Rogi 11 4 50:98
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 11 2 59:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-11-18, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7:10 UKS TKKF MOSiR II Dukla

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Chmielowski - Mariusz Sporek 1 3:0 (11:8, 11:6, 12:10)
Piotr Ździebko - Krystian Frączek 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
Zbigniew Chmielowski - Tomasz Leńczyk 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 6:11)
Maciej Batorski - Mateusz Włoch 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
P. Ździebko / M. Batorski - M. Sporek / M. Włoch 1 1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 9:11)
J. Chmielowski / Z. Chmielowski - K. Frączek / T. Leńczyk 1 3:2 (11:8, 11:4, 4:11, 7:11, 11:5)
Jakub Chmielowski - Krystian Frączek 1 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11;6)
Piotr Ździebko - Mariusz Sporek 1 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 6:11)
Maciej Batorski - Tomasz Leńczyk 1 2:3 (5:11, 11:6, 9:11, 11:8, 10:12)
Zbigniew Chmielowski - Mateusz Włoch 1 2:3 (9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 6:11)
Jakub Chmielowski - Tomasz Leńczyk 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
Zbigniew Chmielowski - Mariusz Sporek 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
Piotr Ździebko - Mateusz Włoch 1 0:3 (9:11, 1:11, 5:11)
Maciej Batorski - Krystian Frączek 1 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 8;11)
Jakub Chmielowski - Mateusz Włoch 1 3:0 (11:2, 11:8, 11;7)
Maciej Batorski - Mariusz Sporek 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
Piotr Ździebko - Tomasz Leńczyk 1 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 5:11, 3:11)