Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-07, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
LKS Strażak II Bratkówka 9:9 KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Robert Zaremba - Piotr Ździebko 1 2:3 (12:10, 11:3, 7:11, 7:11, 9:11)
Sebastian Piękoś - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
Bartłomiej Englot - Maciej Gołąbski 1 1:3 (6:11, 11:3, 3:11, 7:11)
Wiesław Rysz - Jakub Chmielowski 1 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
R. Zaremba / M. Englot - J. Chmielowski / Z. Chmielowski 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 8:11)
S. Piękoś / W. Rysz - M. Gołąbski / P. Ździebko 1 2:3 (11:4, 11:7, 5:11, 8:11, 11:8)
Robert Zaremba - Zbigniew Chmielowski 1 2:3 (11:4, 11:2, 5:11, 8:11, 5:11)
Sebastian Piękoś - Piotr Ździebko 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
Wiesław Rysz - Maciej Gołąbski 1 2:3 (11:7, 9:11, 7:11, 11:7, 9:11)
Bartłomiej Englot - Jakub Chmielowski 1 0:3 (5:11, 9:11, 4:11)
Robert Zaremba - Maciej Gołąbski 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:8)
Bartłomiej Englot - Piotr Ździebko 1 3:1 (11:9, 4:11, 11:7, 11:6)
Sebastian Piękoś - Jakub Chmielowski 1 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
Wiesław Rysz - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:7)
Robert Zaremba - Jakub Chmielowski 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
Wiesław Rysz - Piotr Ździebko 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
Sebastian Piękoś - Maciej Gołąbski 1 3:1 (11:8, 11:3, 10:12, 11:5)
Bartłomiej Englot - Zbigniew Chmielowski 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:5)