Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-12, godz. 17:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 4:10 LKS Strażak I Bratkówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Chmielowski - Beata Daszykowska 1 3:1 (11:3, 7:11, 11:6, 11:5)
Piotr Ździebko - Wojciech Czyż 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 5:11)
Maciej Batorski - Sebastian Wilk 1 0:3 (6:11, 11:13, 5:11)
Maciej Gołąbski - Wiesław Patla 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
J. Chmielowski / M. Gołąbski - B. Daszykowska / S. Wilk 1 3:0 (11;9, 11:8, 11:9)
P. Ździebko / M. Batorski - W. Patla / W. Czyż 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Jakub Chmielowski - Wojciech Czyż 1 3:1 (11:6, 11:5, 8:11, 11:2)
Piotr Ździebko - Beata Daszykowska 1 1:3 (3:11, 6:11, 12:10, 7:11)
Maciej Gołąbski - Sebastian Wilk 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
Zbigniew Chmielowski - Wiesław Patla 1 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 5:11)
Jakub Chmielowski - Sebastian Wilk 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
Zbigniew Chmielowski - Beata Daszykowska 1 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 6:11)
Piotr Ździebko - Wiesław Patla 1 0:3 (7:11, 1:11, 5:11)
Bożena Pająk - Wojciech Czyż 1 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)