Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-05, godz. 18:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
KS I Głobikowa 10:7 KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Niemiec - Mateusz Pięciak 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 6:11, 5:11)
Michał Andreasik - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:8)
Damian Kołek - Stanisław Bać 1 3:0 (11;5, 11:6, 11:6)
Grzegorz Florek - Dominik Guzek 1 3:2 (11:8, 11:9, 6:11, 8:11, 11:8)
M. Andreasik / T. Niemiec - M. Pięciak / D. Guzek 1 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 10:12)
G. Florek / D. Kołek - M. Chwaszcz / S. Bać 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
Tomasz Niemiec - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:9, 11:7)
Michał Andreasik - Mateusz Pięciak 1 3:2 (7"11, 10:12, 13:11, 11:6, 11:9)
Grzegorz Florek - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
Damian Kołek - Dominik Guzek 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
Tomasz Niemiec - Stanisław Bać 1 3:0 (11:5,11:6, 11:8)
Damian Kołek - Mateusz Pięciak 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
Michał Andreasik - Dominik Guzek 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:6)
Grzegorz Florek - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (11:8, 12:10, 9:11, 10:12, 7:11)
Tomasz Niemiec - Dominik Guzek 1 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 7:11)
Grzegorz Florek - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11)
Michał Andreasik - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)