Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-24, godz. 12:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:10 KTS Strażak Pruchnik

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Padewski - Bartłomiej Rogala 1 2:3 (8:11, 12:10, 13:11, 6:11, 5:11)
Grzegorz Galej - Gracjan Dziukiewicz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:9)
Kamil Bazan - Hubert Szkoła 1 3:2 (12:14, 11:5, 11:7, 9:11, 11:9)
Jarosław Drożdż - Łukasz Adamski 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
G. Galej / K. Bazan - Ł. Adamski / G. Dziukiewicz 1 1:3 (6:11, 3:11, 13:11, 7:11)
M. Padewski / J. Drożdż - B. Rogala / H. Szkoła 1 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 6:11)
Marek Padewski - Gracjan Dziukiewicz 1 3:1 (11:7, 11:1, 8:11, 11:8)
Grzegorz Galej - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (12:10, 2:11, 6:11, 8:11)
Jarosław Drożdż - Hubert Szkoła 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:4)
Kamil Bazan - Łukasz Adamski 1 1:3 (11:9, 1:11, 7:11, 6:11)
Marek Padewski - Marcin Rostecki 1 2:3 (9:11, 10:12, 12:10, 11:5, 1:11)
Kamil Bazan - Bartłomiej Rogala 1 1:3 (7:11, 7:11, 14:12, 5:11)
Grzegorz Galej - Łukasz Adamski 1 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 7:11)
Jarosław Drożdż - Gracjan Dziukiewicz 1 3:2 (6:11, 5:11, 11:4, 11:4, 11:7)
Marek Padewski - Łukasz Adamski 1 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)