Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-31, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Urban - Mateusz Pięciak 1 2:3 (11:7,11:7,9:11,5:11,3:11)
Kacper Szurlej - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (9:11,9:11,11:2,8:11)
Józef Piątek - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8,11:8,11:6)
Adam Michoń - Michał Majcher 1 1:3 (5:11,11:9,5:11,4:11)
A. Michoń / K. Szurlej - M. Majcher / M. Pięciak 1 1:3 (7:11,15:13,5:11,8:11)
J. Piątek / M. Urban - S. Bać / M. Chwaszcz 1 3:0 (11:7,11:9,11:5)
Michał Urban - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:3)
Kacper Szurlej - Mateusz Pięciak 1 1:3 (7:11,11:6,4:11,8:11)
Adam Michoń - Stanisław Bać 1 3:0 (11:6,11:6,11:9)
Józef Piątek - Michał Majcher 1 0:3 (6:11,6:11,3:11)
Michał Urban - Stanisław Bać 1 3:0 (11:3,11:4,11:6)
Józef Piątek - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:6,8:11,4:11,9:11)
Kacper Szurlej - Michał Majcher 1 1:3 (9:11,8:11,11:6,5:11)
Adam Michoń - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:1,11:7,11:9)
Michał Urban - Michał Majcher 1 0:3 (2:11,6:11,9:11)
Adam Michoń - Mateusz Pięciak 1 2:3 (11:6,7:11,5:11,11:6,4:11)