Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-31, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
KS I Głobikowa 10:4 UKS SP Nr 1 Leżajsk

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Andreasik - Karol Benedyk 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:5, 11:5)
Grzegorz Florek - Krzysztof Klocek 1 3:1 (11:2,111:8, 5:11, 11:9)
Tomasz Niemiec - Andrzej Wilk 1 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
Damian Kołek - Józef Kołodziej 1 1:3 (5:11, 6:11, 12:10, 4:11)
M. Andreasik / T. Niemiec - J. Kołodziej / K. Klocek 1 3:0 (11:6, 11:9, 12:10)
G. Florek / D. Kołek - A. Wilk / A. Mazurkiewicz 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:6)
Michał Andreasik - Krzysztof Klocek 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:7,11:4)
Grzegorz Florek - Karol Benedyk 1 3:2 (3:11, 4:11, 11:4, 11:7, 11:5)
Damian Kołek - Andrzej Wilk 1 2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 7:11, 11:13)
Tomasz Niemiec - Józef Kołodziej 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
Michał Andreasik - Andrzej Wilk 1 3:1 (11:5, 5:11, 12:10, 11:8)
Tomasz Niemiec - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:1 (12:14, 12:10, 11:9, 11:9)
Grzegorz Florek - Józef Kołodziej 1 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)
Damian Kołek - Krzysztof Klocek 1 3:2 (8:11, 15:13, 11:2, 9:11, 11:5)