Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-10, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
KTS Strażak Pruchnik 7:10 ATS Bingo Ropczyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartłomiej Rogala - Sławomir Niemiec 1 3:2 ((5:11, 11:9, 11:7, 7:11, 11:5))
Gracjan Dziukiewicz - Bartosz Frączek 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
Hubert Szkoła - Kacper Toton 1 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
Łukasz Adamski - Jakub Skwierz 1 3:2 (6:11, 12:14, 11:4, 11:3, 11:7)
Ł. Adamski / G. Dziukiewicz - B. Frączek / J. Skwierz 1 3:2 (8:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:8)
H. Szkoła / B. Rogala - S. Niemiec / K. Toton 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
Bartłomiej Rogala - Bartosz Frączek 1 1:3 (9:11, 8:11, 14:12, 2:11)
Gracjan Dziukiewicz - Sławomir Niemiec 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
Łukasz Adamski - Kacper Toton 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:8)
Hubert Szkoła - Jakub Skwierz 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
Bartłomiej Rogala - Kacper Toton 1 3:1 (12:10, 11:9, 4:11, 11:2)
Hubert Szkoła - Sławomir Niemiec 1 0:3 (6:11, 13:15, 8:11)
Marcin Rostecki - Jakub Skwierz 1 0:3 (3:11, 9:11, 3:11)
Łukasz Adamski - Bartosz Frączek 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
Bartłomiej Rogala - Jakub Skwierz 1 1:3 (6:11, 16:14, 7:11, 8:11)
Łukasz Adamski - Sławomir Niemiec 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)
Marcin Rostecki - Kacper Toton 1 1:3 (4:11, 13:11, 6:11, 3:11)