Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 6:10 TG Sokół Dynów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Damian Wojdyła 1 0:3 (8-11 7-11 8-11 )
Dominik Guzek - Karol Barański 1 3:1 (11-8 13-11 7-11 12-10 )
Stanisław Bać - Michał Świder 1 0:3 (6-11 7-11 5-11 )
Mateusz Pięciak - Zbigniew Jarema 1 1:3 (9-11 5-11 12-10 2-11)
S. Bać / M. Majcher - D. Wojdyła / M. Świder 1 2:3 (11-7 11-5 4-11 8-11 9-11)
M. Pięciak / D. Guzek - Z. Jarema / K. Barański 1 3:0 (11-9 11-8 11-9 )
Michał Majcher - Karol Barański 1 3:1 (9-11 11-7 11-8 11-7 )
Dominik Guzek - Damian Wojdyła 1 1:3 (7-11 11-8 5-11 3-11 )
Mateusz Pięciak - Michał Świder 1 3:1 (11-9 11-8 9-11 11-8)
Stanisław Bać - Zbigniew Jarema 1 0:3 (6-11 5-11 6-11)
Michał Majcher - Michał Świder 1 3:0 (11-6 11-4 11-7 )
Stanisław Bać - Damian Wojdyła 1 0:3 (3-11 1-11 6-11 )
Dominik Guzek - Zbigniew Jarema 1 0:3 (9-11 11-13 8-11 )
Mateusz Pięciak - Karol Barański 1 3:0 (11-8 15-13 11-6 )
Michał Majcher - Zbigniew Jarema 1 1:3 (10-12 11-8 8-11 2-11)
Mateusz Pięciak - Damian Wojdyła 1 0:3 (7-11 2-11 9-11 )