Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:8 UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Szajnik - Arkadiusz Biestek 1 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 7:11)
Jarosław Drożdż - Jacek Stadnicki 1 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 6:11, 11:6)
Grzegorz Galej - Walenty Plis 1 1:3 (9:11, 11:2, 7:11, 5:11)
Marek Padewski - Robert Stadnicki 1 0:3 (10:12, 6:11, 5:11)
M. Padewski / J. Drożdż - A. Biestek / R. Stadnicki 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11)
J. Szajnik / G. Galej - J. Stadnicki / W. Plis 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
Jacek Szajnik - Jacek Stadnicki 1 3:1 (11:8, 11:13, 11:9, 11:7)
Jarosław Drożdż - Arkadiusz Biestek 1 3:2 (11:6, 4:11, 11:6, 9:11, 11:8)
Marek Padewski - Walenty Plis 1 3:2 (11:6, 11:4, 7:11, 6:11, 11:8)
Grzegorz Galej - Robert Stadnicki 1 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
Jacek Szajnik - Walenty Plis 1 3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 8:11, 11:5)
Kamil Bazan - Arkadiusz Biestek 1 3:2 (11:3, 11:7, 9:11, 6:11, 11:5)
Jarosław Drożdż - Robert Stadnicki 1 3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:7)
Marek Padewski - Jacek Stadnicki 1 1:3 (9:11, 0:11, 12:10, 7:11)
Jacek Szajnik - Robert Stadnicki 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 5:11)
Marek Padewski - Arkadiusz Biestek 1 2:3 (7:11, 13:11, 11:4, 9:11, 9:11)
Jarosław Drożdż - Walenty Plis 1 3:1 (11:7, 11:8, 13:15, 11:7)
Kamil Bazan - Jacek Stadnicki 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:5)