Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-16, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 5:10 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Michoń - Marek Padewski 1 1:3 (8:11,13:11,7:11,5:11)
Michał Urban - Jarosław Drożdż 1 0:3 (5:11,5:11,4:11)
Kacper Szurlej - Grzegorz Galej 1 1:3 (11:7,8:11,7:11,7:11)
Józef Piątek - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:8,11:6,11:13,11:7)
A. Michoń / K. Szurlej - J. Szajnik / G. Galej 1 2:3 (11:9,11:6,10:12,4:11,10:12)
M. Urban / J. Piątek - M. Padewski / J. Drożdż 1 2:3 (15:13,11:8,9:11,8:11,8:11)
Adam Michoń - Jarosław Drożdż 1 2:3 (10:12,11:6,11:4,9:11,9:11)
Michał Urban - Marek Padewski 1 3:2 (11:4,7:11,11:13,11:9,11:9)
Józef Piątek - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:5,10:12,7:11,11:8,11:9)
Kacper Szurlej - Jacek Szajnik 1 2:3 (4:11,11:6,11:7,6:11,9:11)
Adam Michoń - Grzegorz Galej 1 1:3 (7:11,8:11,11:7,8:11)
Kacper Szurlej - Kamil Bazan 1 3:0 (11:7,11:7,11:3)
Michał Urban - Jacek Szajnik 1 3:2 (8:11,14:12,4:11,11:5,11:5)
Józef Piątek - Jarosław Drożdż 1 0:3 (7:11,3:11,10:12)
Adam Michoń - Jacek Szajnik 1 2:3 (3:11,12:10,11:9,5:11,4:11)