Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-16, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 UKS SP Nr 1 Leżajsk

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Robert Stadnicki - Karol Benedyk 1 1:3 (10:12, 13:11, 9:11, 8:11)
Aleksander Serafin - Andrzej Mazurkiewicz 1 2:3 (11:5, 10:12, 8:11, 11:9, 9:11)
Jacek Stadnicki - Wiesław Urbanik 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:9)
Arkadiusz Biestek - Józef Kołodziej 1 3:1 (11:7, 11:8, 12:14, 11:7)
A. Serafin / J. Stadnicki - A. Mazurkiewicz / J. Kołodziej 1 2:3 (11:9, 11:6, 8:11, 9:11, 4:11)
R. Stadnicki / A. Biestek - K. Benedyk / W. Urbanik 1 3:1 (11:8:, 11:7, 6:11, 11:8)
Robert Stadnicki - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
Aleksander Serafin - Karol Benedyk 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 5:11)
Arkadiusz Biestek - Wiesław Urbanik 1 3:0 (14:12, 11:6, 13:11)
Jacek Stadnicki - Józef Kołodziej 1 3:1 (11:8, 3:11, 11:3, 11:9)
Robert Stadnicki - Wiesław Urbanik 1 3:1 (11:3, 13:11, 8:11, 11:9)
Jacek Stadnicki - Karol Benedyk 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 9:11)
Aleksander Serafin - Józef Kołodziej 1 0:3 (8:11, 3,11, 2:11)
Arkadiusz Biestek - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:0 (11:9, 11:2, 12:10)
Robert Stadnicki - Józef Kołodziej 1 3:2 (5:11, 11:9, 4:11, 11:5, 11:6)
Arkadiusz Biestek - Karol Benedyk 1 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 9:11)
Aleksander Serafin - Wiesław Urbanik 1 1:3 (10:12, 12:10, 6:11, 4:11)
Jacek Stadnicki - Andrzej Mazurkiewicz 1 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:8)