Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-09, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
TG Sokół Dynów 9:9 KTS Strażak Pruchnik

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Damian Wojdyła - Bartłomiej Rogala 1 3:0 (11:6,11:4,11:8)
Adam Sawczak - Hubert Szkoła 1 0:3 (9:11,7:11,7:11)
Michał Świder - Gracjan Dziukiewicz 1 1:3 (5:11,11:8,9:11,6:11)
Zbigniew Jarema - Łukasz Adamski 1 2:3 (11:5,8:11,10:12,12:10,9:11)
Z. Jarema / K. Barański - G. Dziukiewicz / H. Szkoła 1 2:3 (11:4,,7:11,11:7,8:11,10:12)
D. Wojdyła / A. Sawczak - Ł. Adamski / B. Rogala 1 3:1 (11:6,5:11,11:2,11:6)
Damian Wojdyła - Hubert Szkoła 1 3:0 (11:4,11:5,11:4)
Adam Sawczak - Bartłomiej Rogala 1 0:3 (6:11,7:11,10:12)
Zbigniew Jarema - Gracjan Dziukiewicz 1 3:1 (11:4,11:4,8:11,11:6)
Michał Świder - Łukasz Adamski 1 0:3 (3:11,9:11,6:11)
Damian Wojdyła - Gracjan Dziukiewicz 1 3:0 (11:6,11:1,11:5)
Karol Barański - Bartłomiej Rogala 1 2:3 (11:8,6:11,11:7,10:12,8:11)
Adam Sawczak - Łukasz Adamski 1 0:3 (5:11,6:11,6:11)
Zbigniew Jarema - Hubert Szkoła 1 3:0 (11:4,11:7,11:9)
Damian Wojdyła - Marcin Rostecki 1 3:2 (9:11,12:10,11:4,10:12,11:4)
Zbigniew Jarema - Bartłomiej Rogala 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
Adam Sawczak - Gracjan Dziukiewicz 1 3:2 (13:15,9:11,11:5,11:9,11:6)
Karol Barański - Hubert Szkoła 1 1:3 (8:11,9:11,11:7,711)