Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 11 21 109:50
2. ATS Bingo Ropczyce 11 20 105:36
3. LKS Kańczuga 11 15 88:74
4. TG Sokół Dynów 11 13 91:80
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 83:72
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11 12 85:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 10 84:82
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 9 74:79
3. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 9 69:90
4. KS I Głobikowa 11 4 55:99
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 4 45:100
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 2 52:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-09, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:7 KS I Głobikowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Damian Kołek 1 3:0 (11-4 11-6 11-7)
Dominik Guzek - Piotr Kolbusz 1 3:1 (8-11 11-5 11-7 11-6)
Stanisław Bać - Tomasz Niemiec 1 0:3 (3-11 6-11 5-11)
Mateusz Pięciak - Michał Andreasik 1 2:3 (11-9 5-11 10-12 12-10 11-13 )
M. Pięciak / D. Guzek - T. Niemiec / P. Kolbusz 1 3:2 (9-11 12-10 7-11 11-7 11-8 )
S. Bać / M. Majcher - D. Kołek / M. Andreasik 1 0:3 (9-11 7-11 8-11)
Michał Majcher - Piotr Kolbusz 1 3:1 (7-11 11-3 11-3 11-9 )
Dominik Guzek - Damian Kołek 1 3:1 (11-7 11-5 6-11 11-8 )
Mateusz Pięciak - Tomasz Niemiec 1 3:0 (11-3 11-4 11-8 )
Stanisław Bać - Michał Andreasik 1 0:3 (6-11 7-11 5-11)
Michał Majcher - Tomasz Niemiec 1 3:2 (9-11 11-9 11-9 8-11 11-8 )
Stanisław Bać - Damian Kołek 1 0:3 (7-11 5-11 2-11 )
Dominik Guzek - Michał Andreasik 1 0:3 (9-11 11-13 10-12 )
Mateusz Pięciak - Piotr Kolbusz 1 3:0 (11-8 11-5 11-7)
Michał Majcher - Michał Andreasik 1 3:0 (11-5 11-3 12-10 )
Mateusz Pięciak - Damian Kołek 1 1:3 (8-11 9-11 12-10 14-16 )
Dominik Guzek - Tomasz Niemiec 1 3:0 (11-9 11-5 11-8)