Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-11-25, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
LKS Kańczuga 5:10 UKS Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Frączek - Hubert Kośkiewicz 1 2:3 (5:11; 8:11; 11:6; 14:12; 10:12)
Daniel Ślęk - Karol Wośko 1 2:3 (10:12; 11:6;; 7:11; 11:6; 1:11)
Marcel Mroczka - Karol Angrys 1 0:3 (10:12; 9:11; 8:11)
Tomasz Jurkiewicz - Damian Mikrut 1 0:3 (10:12; 9:11; 8:11)
T. Jurkiewicz / M. Frączek - H. Kośkiewicz / K. Angrys 1 2:3 (7:11; 8:11; 11:9; 11:8; 10:12)
D. Ślęk / M. Mroczka - K. Wośko / D. Mikrut 1 3:1 (11:7; 7:11; 11:5; 11:9)
Marek Frączek - Karol Wośko 1 3:0 (11:8; 11:2:11:6)
Daniel Ślęk - Hubert Kośkiewicz 1 1:3 (7:11; 8:11; 11:9; 7:11)
Tomasz Jurkiewicz - Karol Angrys 1 3:2 (8:11; 11:8; 11:7; 8:11; 11:9)
Marcel Mroczka - Damian Mikrut 1 2:3 (13:11; 17:15; 6:11; 7:11; 6:11)
Marek Frączek - Karol Angrys 1 3:2 (5:11; 11:6; 6:11; 11:7; 11:9)
Marcel Mroczka - Hubert Kośkiewicz 1 1:3 (11:9; 8:11; 6:11; 8:11)
Daniel Ślęk - Damian Mikrut 1 0:3 (5:11; 8:11; 7:11)
Tomasz Jurkiewicz - Karol Wośko 1 3:0 (11:8; 11:7; 11:6)
Marek Frączek - Damian Mikrut 1 0:3 (6:11; 7:11; 5:11)