Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 11 21 109:50
2. ATS Bingo Ropczyce 11 20 105:36
3. LKS Kańczuga 11 15 88:74
4. TG Sokół Dynów 11 13 91:80
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 83:72
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11 12 85:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 10 84:82
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 9 74:79
3. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 9 69:90
4. KS I Głobikowa 11 4 55:99
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 4 45:100
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 2 52:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-14, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
LKS Kańczuga 10:8 UKS SP Nr 1 Leżajsk

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Frączek - Karol Benedyk 1 3:0 (11:6; 11:7; 11:3)
Marcel Mroczka - Dariusz Kleczkowski 1 0:3 (8:11; 6:11; 6:11)
Grzegorz Frączek - Wiesław Urbanik 1 1:3 (8:11; 11:9; 7:11; 10:12)
Daniel Ślęk - Józef Kołodziej 1 0:3 (4:11; 5:11; 7:11)
M. Frączek / D. Ślęk - K. Benedyk / W. Urbanik 1 0:3 (9:11; 7:11; 10:12)
G. Frączek / M. Mroczka - D. Kleczkowski / J. Kołodziej 1 3:0 (11:6; 11:5; 11:9)
Marek Frączek - Dariusz Kleczkowski 1 3:2 (11:6; 11:7; 9:11; 11:13; 11:3)
Marcel Mroczka - Karol Benedyk 1 3:2 (7:11; 7:11; 11:8; 11:9; 11:9)
Daniel Ślęk - Wiesław Urbanik 1 2:3 (11:7; 8:11; 11:7; 8:11; 9:11)
Grzegorz Frączek - Józef Kołodziej 1 1:3 (7:11; 8:11; 11:8; 5:11)
Marek Frączek - Wiesław Urbanik 1 3:0 (11:5; 11:3; 11:5)
Grzegorz Frączek - Karol Benedyk 1 1:3 (5:11; 12:10; 4:11; 4:11)
Marcel Mroczka - Józef Kołodziej 1 3:2 (11:7; 11:8; 9:11; 8:11; 12:10)
Daniel Ślęk - Dariusz Kleczkowski 1 3:0 (11:9; 11:7; 11:9)
Marek Frączek - Józef Kołodziej 1 3:2 (8:11; 11:6; 6:11; 11:6; 11:9)
Daniel Ślęk - Karol Benedyk 1 0:3 (9:11; 11:13; 9:11)
Marcel Mroczka - Wiesław Urbanik 1 3:1 (11:5; 5:11; 11:9; 11:7)
Grzegorz Frączek - Dariusz Kleczkowski 1 3:0 (11:6; 12:10; 11:9)