Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 11 21 109:50
2. ATS Bingo Ropczyce 11 20 105:36
3. LKS Kańczuga 11 15 88:74
4. TG Sokół Dynów 11 13 91:80
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 83:72
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11 12 85:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 10 84:82
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 9 74:79
3. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 9 69:90
4. KS I Głobikowa 11 4 55:99
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 4 45:100
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 2 52:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-07, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Niedźwiada Dolna 9:9 TG Sokół Dynów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Damian Mikrut - Damian Wojdyła 1 0:3 (4:11, 3:11, 8:11)
Katarzyna Królikowska - Karol Barański 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
Karol Angrys - Adam Sawczak 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
Hubert Kośkiewicz - Zbigniew Jarema 1 1:3 (4:11, 12:10, 7:11, 8:11)
H. Kośkiewicz / K. Królikowska - D. Wojdyła / Z. Jarema 1 0:3 (10:12, 10:12, 6:11)
K. Angrys / D. Mikrut - K. Barański / A. Sawczak 1 3:1 (13:11, 11:8, 6:11, 11:4)
Damian Mikrut - Karol Barański 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
Katarzyna Królikowska - Damian Wojdyła 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 5:11)
Hubert Kośkiewicz - Adam Sawczak 1 3:2 (11:4, 12:14, 11:5, 8:11, 11:6)
Karol Angrys - Zbigniew Jarema 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:6, 5:11, 7:11)
Damian Mikrut - Adam Sawczak 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
Karol Angrys - Damian Wojdyła 1 0:3 (6:11, 5:11, 13:15)
Katarzyna Królikowska - Zbigniew Jarema 1 2:3 (4:11, 11:8, 7:11, 11:5, 10:12)
Hubert Kośkiewicz - Karol Barański 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
Damian Mikrut - Zbigniew Jarema 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
Hubert Kośkiewicz - Damian Wojdyła 1 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
Katarzyna Królikowska - Adam Sawczak 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
Karol Angrys - Karol Barański 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)