Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 11 21 109:50
2. ATS Bingo Ropczyce 11 20 105:36
3. LKS Kańczuga 11 15 88:74
4. TG Sokół Dynów 11 13 91:80
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 83:72
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11 12 85:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 10 84:82
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 9 74:79
3. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 9 69:90
4. KS I Głobikowa 11 4 55:99
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 4 45:100
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 2 52:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-07, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 ATS Bingo Ropczyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Urban - Jakub Skwierz 1 2:3 (11:4,8:11,14:12,8:11,5:11)
Adam Michoń - Kacper Toton 1 0:3 (8:11,6:11,9:11)
Kacper Szurlej - Bartosz Frączek 1 3:1 (11:7,8:11,11:8,12:10)
Józef Piątek - Sławomir Niemiec 1 1:3 (5:11,9:11,11:7,8:11)
M. Urban / K. Szurlej - S. Niemiec / K. Toton 1 1:3 (8:11,11:9,4:11,6:11)
A. Michoń / J. Piątek - J. Skwierz / B. Frączek 1 3:2 (11:8,6:11,11:4,10:12,11:8)
Michał Urban - Kacper Toton 1 3:0 (11:9,12:10,11:8)
Adam Michoń - Jakub Skwierz 1 2:3 (8:11,11:7,4:11,13:11,6:11)
Józef Piątek - Bartosz Frączek 1 2:3 (12:10,6:11,13:11,7:11,7:11)
Kacper Szurlej - Sławomir Niemiec 1 3:1 (3:11,12:10,12:10,11:9)
Michał Urban - Bartosz Frączek 1 1:3 (11:13,6:11,11:8,7:11)
Kacper Szurlej - Jakub Skwierz 1 3:0 (11:6,11:7,11:7)
Adam Michoń - Sławomir Niemiec 1 1:3 (4:11,11:8,8:11,3:11)
Józef Piątek - Kacper Toton 1 3:0 (11:8,11:9,11:9)
Michał Urban - Sławomir Niemiec 1 1:3 (11:5,10:12,6:11,5:11)
Józef Piątek - Jakub Skwierz 1 1:3 (11:7,7:11,9:11,9:11)