Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 11 21 109:50
2. ATS Bingo Ropczyce 11 20 105:36
3. LKS Kańczuga 11 15 88:74
4. TG Sokół Dynów 11 13 91:80
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 83:72
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 11 12 85:74

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 11 10 84:82
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 9 74:79
3. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 9 69:90
4. KS I Głobikowa 11 4 55:99
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 4 45:100
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 11 2 52:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-07, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:6 KS I Głobikowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Robert Stadnicki - Piotr Kolbusz 1 3:0 (11:6,11:8,11:6)
Walenty Plis - Michał Andreasik 1 2:3 (9:11,16:18,11:7,11:9,5:11)
Arkadiusz Biestek - Paweł Kozioł 1 3:0 (11:4,12:10,11:7)
Jacek Stadnicki - Tomasz Niemiec 1 1:3 (9:11,11:9,10:12,13:15)
R. Stadnicki / J. Stadnicki - T. Niemiec / M. Andreasik 1 3:2 (7:11,11:9,9:11,11:7,11:8)
A. Biestek / W. Plis - P. Kolbusz / P. Kozioł 1 3:0 (11:8,11:6,11:8)
Robert Stadnicki - Michał Andreasik 1 1:3 (8:11,11:8,10:12,4:11)
Walenty Plis - Piotr Kolbusz 1 3:0 (11:7,11:6,11:6)
Jacek Stadnicki - Paweł Kozioł 1 3:0 (11:4,11:3,16:14)
Arkadiusz Biestek - Tomasz Niemiec 1 1:3 (4:11,11:7,9:11,8:11)
Robert Stadnicki - Paweł Kozioł 1 3:0 (11:6,11:6,11:5)
Arkadiusz Biestek - Piotr Kolbusz 1 3:1 (4:11,11:2,11:4,11:9)
Walenty Plis - Tomasz Niemiec 1 1:3 (11:6,5:11,5:11,7:11)
Jacek Stadnicki - Michał Andreasik 1 1:3 (11:6,3:11,2:11,6:11)
Robert Stadnicki - Tomasz Niemiec 1 3:0 (11:9,11:5,11:8)
Jacek Stadnicki - Piotr Kolbusz 1 3:0 (11:9,12:10,11:6)