Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-05-12, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 9:9 LZS Kąkolówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krystian Kołodziej - Wojciech Kruczek 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
Dominik Stańko - Krzysztof Skiba 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:2)
Michał Klocek - Grzegorz Sobkowicz 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:3, 11:7)
Jakub Sałęga - Janusz Sobkowicz 1 0:3 (3:11, 4:11, 3:11)
K. Kołodziej / D. Stańko - W. Kruczek / G. Sobkowicz 1 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 11:8)
K. Bochenek / M. Szuba - K. Skiba / J. Sobkowicz 1 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
Krystian Kołodziej - Krzysztof Skiba 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:4)
Dominik Stańko - Wojciech Kruczek 1 2:3 (11:8, 11:5, 8:11, 4:11, 15:17)
Michał Klocek - Janusz Sobkowicz 1 3:2 (7:11, 11:9, 11:6, 9:11, 11:7)
Jakub Sałęga - Grzegorz Sobkowicz 1 0:3 (2:11, 9:11, 7:11)
Krystian Kołodziej - Janusz Sobkowicz 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 11:5)
Kamila Bochenek - Wojciech Kruczek 1 0:3 (5:11, 2:11, 8:11)
Dominik Stańko - Grzegorz Sobkowicz 1 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
Michał Klocek - Krzysztof Skiba 1 3:0 (12:10, 12:10, 11:3)
Krystian Kołodziej - Grzegorz Sobkowicz 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:4, 10:12)
Michał Klocek - Wojciech Kruczek 1 3:1 (18:16, 6:11, 16:14, 11:8)
Magdalena Szuba - Janusz Sobkowicz 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
Kamila Bochenek - Krzysztof Skiba 1 0:3 (1:11, 6:11, 1:11)