Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 15 29 149:58
2. PKS Kolping III Jarosław 14 24 132:57
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 15 17 125:121
4. UKS Kępa Dębica 14 15 101:103
5. LKS Turze Pole 15 14 107:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 15 13 126:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 13 15 110:87
2. LZS Kąkolówka 14 14 109:113
3. LKS Brzostowianka Brzostek 14 12 85:115
4. PKS Bartek Dębowiec 14 9 102:120
5. LKS Jar Kielnarowa 13 8 66:119
6. LUKS Burza Rogi 14 0 56:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-05, godz. 18:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 LKS Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Zając - Jakub Gromek 1 3:0 (11;8,11;9,12;10)
Andrzej Sobota - Rafał Graboń 1 3:1 (11;9,11;8,10;2,11;9)
Paweł Furmankiewicz - Konrad Federczak 1 1:3 (8;11,7;11,13;11,10;12)
Konrad Szczepanik - Dariusz Drożdż 1 2:3 (11;13,8;11,12;10,9;11,8;11)
A. Sobota / P. Furmankiewicz - D. Drożdż / J. Gromek 1 3:2 (11;9,13;11,9;11,11;8)
P. Zając / K. Szczepanik - K. Federczak / R. Graboń 1 3:2 (11;7,11;9,10;12,11;13,11;7)
Piotr Zając - Rafał Graboń 1 1:3 (11;8,9;11,12;14,8;11)
Andrzej Sobota - Jakub Gromek 1 3:1 (11;7,11;9,13;15,11;9)
Konrad Szczepanik - Konrad Federczak 1 3:2 (11;9,11;8,9;11,12;14,11;9)
Paweł Furmankiewicz - Dariusz Drożdż 1 0:3 (9;11,7;11,8;11)
Piotr Zając - Konrad Federczak 1 2:3 (10;12,11;9,11;8,8;11,6;11)
Paweł Furmankiewicz - Jakub Gromek 1 1:3 (8;11,8;11,11;9.10;12)
Andrzej Sobota - Dariusz Drożdż 1 2:3 (11;9,12;10,9;11,10;12.9;11)
Konrad Szczepanik - Rafał Graboń 1 3:1 (11;8,11;7,9;11,11;8)
Piotr Zając - Dariusz Drożdż 1 3:2 (11;9,11;9,8;11,,10;12,14;12)
Konrad Szczepanik - Jakub Gromek 1 2:3 (11;7,11;6,10;12,11;13,10;12)
Andrzej Sobota - Konrad Federczak 1 3:1 (11;9,11;13,12;10,11;7)
Paweł Furmankiewicz - Rafał Graboń 1 0:3 (7;11,6;11,10;12)