Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-16, godz. 17:30
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 KU AZS Politechnika III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartłomiej Wiśniewski - Filip Kociuba 1 3:0 (11:9,15:13,11:4)
Jerzy Zajdel - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11:3,11:8,11:4)
Marek Manerowski - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:0 (11:4,11:9,11:4)
Robert Wróbel - Grzegorz Tomoń 1 3:0 (11:6,11:6,11:8)
R. Wróbel / B. Wiśniewski - F. Kociuba / G. Tomoń 1 1:3 (4:11,11:6,7:11,8:11)
J. Zajdel / M. Manerowski - M. Rzeźnikiewicz / J. Dąbrowski 1 1:3 (11:7,8:11,8:11,9:11)
Bartłomiej Wiśniewski - Jakub Dąbrowski 1 3:2 (9:11,11:5,15:13,6:11,11:3)
Jerzy Zajdel - Filip Kociuba 1 1:3 (11:9,7:11,9:11,9:11)
Robert Wróbel - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:0 (12:10,11:8,11:7)
Marek Manerowski - Grzegorz Tomoń 1 1:3 (6:11,8:11,11:8,6:11)
Bartłomiej Wiśniewski - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 0:3 (8:11,3:11,13:15)
Marek Manerowski - Filip Kociuba 1 2:3 (9:11,10:12,.11:5,11:9,10:12)
Jerzy Zajdel - Grzegorz Tomoń 1 3:2 (9:11,12:14,12:10,11:6,11:2)
Robert Wróbel - Jakub Dąbrowski 1 1:3 (6:11,11:5,10:12,10:12)
Bartłomiej Wiśniewski - Grzegorz Tomoń 1 3:2 (11:8,11:7,10:12,14:16,13:11)
Robert Wróbel - Filip Kociuba 1 3:1 (11:13,12:10,11:3,11:6)
Jerzy Zajdel - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 2:3 (11:9,6:11,11:8,7:11,8:11)
Marek Manerowski - Jakub Dąbrowski 1 2:3 (8:11,11:6,5:11,11:7,7:11)