Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 15 29 149:58
2. PKS Kolping III Jarosław 14 24 132:57
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 15 17 125:121
4. UKS Kępa Dębica 14 15 101:103
5. LKS Turze Pole 15 14 107:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 15 13 126:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 13 15 110:87
2. LZS Kąkolówka 14 14 109:113
3. LKS Brzostowianka Brzostek 14 12 85:115
4. PKS Bartek Dębowiec 14 9 102:120
5. LKS Jar Kielnarowa 13 8 66:119
6. LUKS Burza Rogi 14 0 56:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-04-07, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
UKS Kępa Dębica 10:8 LUKS Strażak Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcin Kleszcz - Andrzej Sobota 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:5, 11:9)
Dariusz Szukała - Konrad Szczepanik 1 0:3 (10:12, 3:11, 8:11)
Grzegorz Papiernik - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 14:12)
Mateusz Sroczyński - Piotr Zając 1 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 5:11)
D. Szukała / G. Papiernik - P. Furmankiewicz / A. Sobota 1 3:2 (11:5, 12:10, 10:12, 4:11, 11:9)
M. Kleszcz / M. Sroczyński - K. Szczepanik / P. Zając 1 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7)
Marcin Kleszcz - Konrad Szczepanik 1 3:0 (11:7, 11:7, 14:12)
Dariusz Szukała - Andrzej Sobota 1 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
Mateusz Sroczyński - Paweł Furmankiewicz 1 3:2 (11:13, 11:9, 11:8, 5:11, 11:7)
Grzegorz Papiernik - Piotr Zając 1 1:3 (13:11, 7:11, 7:11, 7:11)
Marcin Kleszcz - Paweł Furmankiewicz 1 3:2 (11:7, 6:11, 10:12, 11:5, 11:5)
Grzegorz Papiernik - Andrzej Sobota 1 2:3 (12:10, 6:11, 5:11, 11:9, 10:12)
Dariusz Szukała - Piotr Zając 1 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 6:11)
Mateusz Sroczyński - Konrad Szczepanik 1 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 9:11, 6:11)
Marcin Kleszcz - Piotr Zając 1 3:2 (10:12, 13:11, 11:5, 7:11, 17:15)
Mateusz Sroczyński - Andrzej Sobota 1 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 4:11, 11:9)
Dariusz Szukała - Paweł Furmankiewicz 1 2:3 (11:8, 5:11, 4:11, 12:10, 7:11)
Grzegorz Papiernik - Konrad Szczepanik 1 3:1 (14:12, 13:11, 9:11, 11:7)