Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-31, godz. 11:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 KSTS MOSiR Karpaty II Krosno

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Andrzej Sobota - Bartłomiej Wiśniewski 1 2:3 (10;12,11;7,9;11,11;6,9;11)
Paweł Furmankiewicz - Jerzy Zajdel 1 1:3 (7;11,9;11,11;5,9;11)
Konrad Szczepanik - Marek Manerowski 1 3:1 (11;9,7;11,11;5,11;9)
Piotr Zając - Robert Wróbel 1 3:2 (11;7,10;12,11;9,11;4)
A. Sobota / P. Furmankiewicz - R. Wróbel / B. Wiśniewski 1 3:1 (11;7,10;12,11;9,11;4)
K. Szczepanik / P. Zając - J. Zajdel / M. Manerowski 1 2:3 (11;9,8;11.11;9.14;16.10;12)
Andrzej Sobota - Jerzy Zajdel 1 2:3 (6;11.11;9,7;11,11;4,10;12)
Paweł Furmankiewicz - Bartłomiej Wiśniewski 1 1:3 (10;12.7;11.11;9,9;11)
Piotr Zając - Marek Manerowski 1 3:1 (11;4,11;7,10;12.11;9)
Andrzej Sobota - Marek Manerowski 1 3:1 (11;7.9;11,11;9,11;8)
Konrad Szczepanik - Robert Wróbel 1 3:1 (6;11,11;9,11;4,11;7)
Konrad Szczepanik - Bartłomiej Wiśniewski 1 2:3 (11;4,7;11.12;10.9;11.8;11)
Paweł Furmankiewicz - Robert Wróbel 1 2:3 (11;7,.10;12,11;9,.8;11,8;11)
Andrzej Sobota - Robert Wróbel 1 3:1 (11;9,,11;8,7;11,11;8)
Piotr Zając - Jerzy Zajdel 1 3:2 (9;11,13;11,9;11,11;9,11;7)
Piotr Zając - Bartłomiej Wiśniewski 1 2:3 (7;11,10;12,13;11,11;9,9;11)
Paweł Furmankiewicz - Marek Manerowski 1 1:3 (11;9.7;11,4;11,9;11)
Konrad Szczepanik - Jerzy Zajdel 1 3:2 (11;9.7;11.11;9,11;13,11;9)