Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-03-03, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 KU AZS Politechnika III Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Andrzej Sobota - Filip Kociuba 1 1:3 (11;8..8;11.10;12.7;11)
Paweł Furmankiewicz - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 0:3 (8;11,7;11.9;11)
Piotr Zając - Jakub Dąbrowski 1 3:2 (11;9.7;11.12;10.9;11.12;10)
Konrad Szczepanik - Grzegorz Tomoń 1 1:3 (7;11.11;9.9;11.10;12)
P. Furmankiewicz / A. Sobota - J. Dąbrowski / M. Rzeźnikiewicz 1 3:2 (8;11.10;12.11;9.11;9.11;8)
P. Zając / K. Szczepanik - F. Kociuba / G. Tomoń 1 0:3 (6;11.8;11.9;11)
Andrzej Sobota - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:1 (8;11.11;9.11;8.11;9)
Paweł Furmankiewicz - Filip Kociuba 1 0:3 (10;12.9;11.7.11)
Konrad Szczepanik - Jakub Dąbrowski 1 3:1 (11;9.11;8.10;12.11;9)
Piotr Zając - Grzegorz Tomoń 1 1:3 (11;8.11;13.10;12.8;11)
Andrzej Sobota - Jakub Dąbrowski 1 3:2 (11;7.12;14.10;12.11;9)
Piotr Zając - Filip Kociuba 1 0:3 (6;11.10;12.12;14)
Paweł Furmankiewicz - Grzegorz Tomoń 1 0:3 (7;11.5;11.10;12)
Konrad Szczepanik - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:2 (11;6,11;9.9;11.10;12.11;8)
Andrzej Sobota - Grzegorz Tomoń 1 1:3 (11;8,10;12,11;13.7;11)
Konrad Szczepanik - Filip Kociuba 1 0:3 (10;12,14;16,9;11)