Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-27, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LUKS Strażak Niżna Łąka 10:7 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Zając - Łukasz Madej 1 3:0 (11;6,11;7,11;8)
Konrad Szczepanik - Dominik Stańko 1 3:1 (5;11,11;2,13;11,12;10)
Andrzej Sobota - Krystian Kołodziej 1 1:3 (8;11,7;11,11;7,8;11)
Piotr Zając - Dominik Stańko 1 3:2 (6;11,11;4,7;11,11;5,11;6)
P. Furmankiewicz / A. Sobota - Ł. Madej / K. Kołodziej 1 1:3 (5;11,8;11,11;9,7;11)
P. Zając / K. Szczepanik - M. Klocek / Ł. Madej 1 1:3 (5;11,8;11,11;9,7;11)
Konrad Szczepanik - Łukasz Madej 1 0:3 (5;11,9;11,8;11)
Paweł Furmankiewicz - Krystian Kołodziej 1 0:3 (5;11,5;11,5;11)
Paweł Furmankiewicz - Łukasz Madej 1 0:3 (11;13,5;11,6;11)
Konrad Szczepanik - Krystian Kołodziej 1 3:1 (11;9,12;14,11;9,11;8)
Andrzej Sobota - Dominik Stańko 1 3:2 (8;11,6;11,11;4,11;311;8)
Piotr Zając - Krystian Kołodziej 1 1:3 (7;11,11;6,8;11,1;11)
Andrzej Sobota - Łukasz Madej 1 3:1 (11;9,9;11,11;2,11;5)
Paweł Furmankiewicz - Michał Klocek 1 3:0 (11;9,11;9,12;14,11;5)
Andrzej Sobota - Michał Klocek 1 3:0 (11;11;6,11;5)
Piotr Zając - Michał Klocek 1 3:0 (11;8.11;9.11;5)
Konrad Szczepanik - Michał Klocek 1 3:0 (11;3.11;4,19;17)