Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-27, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Brzostowianka Brzostek 10:7 LKS Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Józef Prokuski - Jakub Gromek 1 3:2 (11:9,12:10,7:11,7:11,13:11)
Adam Piekarczyk - Konrad Federczak 1 3:2 (11:8,9:11,7:11,14:12,11:6)
Kazimierz Andreasik - Rafał Graboń 1 3:2 (16:14,11:3,5:11,11:7)
Adrian Wilisowski - Dariusz Drożdż 1 3:1 (9:11,14:12,11:5,11:9)
J. Prokuski / A. Wilisowski - K. Federczak / R. Graboń 1 3:0 (11:8,11:9,11:6)
K. Andreasik / A. Piekarczyk - K. Federczak / D. Drożdż 1 1:3 (9:11,11:9,7:11,11:13)
Józef Prokuski - Konrad Federczak 1 0:3 (7:11,9:11,6:11)
Adam Piekarczyk - Jakub Gromek 1 1:3 (11:5,6:11,9:11,4:11)
Adrian Wilisowski - Rafał Graboń 1 3:1 (12:10,3:11,11:7,11:4)
Kazimierz Andreasik - Dariusz Drożdż 1 3:2 (11:9,7:11,6:11,11:7,11:3)
Józef Prokuski - Jan Władyka 1 3:0 (11:2,11:8,11:7)
Kazimierz Andreasik - Jakub Gromek 1 2:3 (12:10,4:11,11:0,1:11, 8:11)
Adam Piekarczyk - Dariusz Drożdż 1 0:3 (8:11,11:13,11:13)
Adrian Wilisowski - Konrad Federczak 1 3:2 (11:8,5:11,11:9,5:11,11:9)
Józef Prokuski - Dariusz Drożdż 1 1:3 (9:11,11:7,10:12,9:11)
Adrian Wilisowski - Jakub Gromek 1 0:3 (9:11,5:11,11:7)
Adam Piekarczyk - Jan Władyka 1 3:0 (11:6,11:5,11:9)