Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-20, godz. 11:00
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
LKS Turze Pole 10:8 LUKS Strażak Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Konrad Federczak - Konrad Szczepanik 1 2:3 (9/11, 2/11, 11/7, 11/2, 6/11)
Jakub Gromek - Paweł Furmankiewicz 1 0:3 (7/11, 9/11, 6/11)
Rafał Graboń - Andrzej Sobota 1 0:3 (5/11, 5/11, 7/11)
Dariusz Drożdż - Piotr Zając 1 3:1 (11/8, 11/13, 11/7, 12/10)
K. Federczak / R. Graboń - P. Zając / K. Szczepanik 1 2:3 (11/3, 6/11, 11/8, 5/11, 6/11)
J. Gromek / D. Drożdż - P. Furmankiewicz / A. Sobota 1 1:3 (8/11, 9/11, 11/8, 7/11)
Konrad Federczak - Paweł Furmankiewicz 1 3:2 (6/11, 6/11, 11/2, 11/7, 11/9)
Jakub Gromek - Konrad Szczepanik 1 3:0 (11/9, 11/7, 11/9)
Dariusz Drożdż - Andrzej Sobota 1 3:0 (11/6, 11/8, 11/9)
Rafał Graboń - Piotr Zając 1 3:0 (12/10, 11/9, 11/8)
Konrad Federczak - Andrzej Sobota 1 2:3 (6/11, 5/11, 12/10, 11/6, 5/11)
Rafał Graboń - Konrad Szczepanik 1 3:2 (9/11, 11/9, 11/8, 6/11, 11/8)
Jakub Gromek - Piotr Zając 1 0:3 (11/13, 7/11, 7/11)
Dariusz Drożdż - Paweł Furmankiewicz 1 3:0 (11/7, 12/10, 11/8)
Konrad Federczak - Piotr Zając 1 3:2 (8/11, 11/9, 15/13, 7/11, 11/6)
Dariusz Drożdż - Konrad Szczepanik 1 1:3 (6/11, 7/11, 11/6, 7/11)
Jakub Gromek - Andrzej Sobota 1 3:0 (14/12, 13/11, 12/10)
Rafał Graboń - Paweł Furmankiewicz 1 3:0 (11/8, 11/4, 11/7)