Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
LUKS Strażak Niżna Łąka 9:9 UKS Kępa Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Zając - Mateusz Sroczyński 1 3:2 (8;11,11;8,11;7,10;12,11;3)
Paweł Furmankiewicz - Grzegorz Papiernik 1 2:3 (11;8,10;12,11;1,5;11,8;11)
Konrad Szczepanik - Mateusz Dąbrowski 1 3:1 (10;10,12;14,11;7,11;1)
Andrzej Sobota - Marcin Kleszcz 1 0:3 (6;11,6;11,8;11)
P. Zając / K. Szczepanik - G. Papiernik / M. Dąbrowski 1 2:3 (11;8,9;11,12;14,11;5,9;11)
P. Furmankiewicz / A. Sobota - M. Kleszcz / M. Sroczyński 1 1:3 (4;11,6;11,11;4,4;11)
Piotr Zając - Grzegorz Papiernik 1 3:1 (15;13,11;6,7;11,11;6)
Paweł Furmankiewicz - Mateusz Sroczyński 1 0:3 (5;11,9;11,5;11)
Andrzej Sobota - Mateusz Dąbrowski 1 2:3 (11;5,5;11,11;4,7;11,11;13)
Konrad Szczepanik - Marcin Kleszcz 1 1:3 (8;11,10;13,11;4,12;14)
Piotr Zając - Mateusz Dąbrowski 1 3:2 (5;11,11;8,9;11,11.17;15,12;10)
Konrad Szczepanik - Mateusz Sroczyński 1 3:1 (11;8,5;11,11;6,11;9)
Paweł Furmankiewicz - Marcin Kleszcz 1 2:3 (9;11,19;17,9;11,13;11,5;11)
Konrad Szczepanik - Grzegorz Papiernik 1 1:3 (8;11,11;8,4;11,12;14)
Paweł Furmankiewicz - Mateusz Dąbrowski 1 3:1 (9;11,11;2,14;12,11;6)
Piotr Zając - Marcin Kleszcz 1 3:2 (11;4,7;11,9;11,14;12,13;11)
Andrzej Sobota - Grzegorz Papiernik 1 3:1 (9;11,12;10,9;11,11;1)
Andrzej Sobota - Mateusz Sroczyński 1 3:1 (11;8,7;11,12;10,11;4)