Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-12, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:7 LUKS Burza Rogi

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartłomiej Wiśniewski - Paweł Włodarczyk 1 2:3 (11:6,11:6,11:13,7:11,9:11)
Jerzy Zajdel - Dominik Habrat 1 3:1 (11:4,10:12,11:5,11:6)
Marek Manerowski - Mariusz Zygmunt 1 1:3 (16:14,6:11,6:11,6:11)
Robert Wróbel - Dariusz Karaś 1 3:1 (11:5,11:4,9:11,11:4)
R. Wróbel / M. Manerowski - D. Karaś / P. Włodarczyk 1 1:3 (11:9,6:11,6:11,2:11)
B. Wiśniewski / J. Zajdel - M. Zygmunt / D. Habrat 1 3:2 (9:11,8:11,13:11,12:10,11:5)
Bartłomiej Wiśniewski - Dominik Habrat 1 3:1 (11:8,11:6,7:11,14:12)
Jerzy Zajdel - Paweł Włodarczyk 1 2:3 (9:11,7:11,11:4,11:5,8:11)
Robert Wróbel - Mariusz Zygmunt 1 3:0 (11:8,13:11,11:4)
Bartłomiej Wiśniewski - Mariusz Zygmunt 1 3:2 (7:11,11:6,13:15,12:10,11:5)
Marek Manerowski - Paweł Włodarczyk 1 0:3 (9:11,9:11,9:11)
Jerzy Zajdel - Dariusz Karaś 1 3:1 (11:6,11:13,11:8,13:11)
Robert Wróbel - Dominik Habrat 1 3:0 (14:12,11:7,11:5)
Bartłomiej Wiśniewski - Dariusz Karaś 1 2:3 (8:11,11:9,6:11,11:9,8:11)
Robert Wróbel - Paweł Włodarczyk 1 1:3 (11:5,5:11,7:11,7:11)
Jerzy Zajdel - Mariusz Zygmunt 1 3:0 (11:4,11:8,11:2)
Marek Manerowski - Dariusz Karaś 1 3:2 (8:11,9:11,12:10,11:9,11:5)