Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-06, godz. 19:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
LKS Turze Pole 10:8 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Gromek - Michał Klocek 1 3:1 (11/8, 9/11, 11/6, 11/7)
Dariusz Drożdż - Dominik Stańko 1 0:3 (8/11, 6/11, 8/11)
Konrad Federczak - Łukasz Madej 1 2:3 (11/5, 8/11, 5/11, 12/10, 6/11)
Rafał Graboń - Krystian Kołodziej 1 2:3 (11/2, 11/7, 6/11, 9/11, 8/11)
J. Gromek / D. Drożdż - D. Stańko / M. Klocek 1 3:2 (8/11, 11/9, 11/7, 8/11, 11/7)
K. Federczak / R. Graboń - Ł. Madej / K. Kołodziej 1 1:3 (8/11, 8/11, 11/9, 4/11)
Jakub Gromek - Dominik Stańko 1 2:3 (11/3, 15/13, 1/11, 8/11, 9/11)
Dariusz Drożdż - Michał Klocek 1 3:0 (11/9, 11/8, 11/7)
Rafał Graboń - Łukasz Madej 1 0:3 (10/12, 9/11, 7/11)
Konrad Federczak - Krystian Kołodziej 1 0:3 (2/11, 6/11, 4/11)
Jakub Gromek - Łukasz Madej 1 3:2 (11/7, 4/11, 9/11, 11/8, 11/4)
Konrad Federczak - Michał Klocek 1 3:0 (11/6, 11/3, 11/2)
Dariusz Drożdż - Krystian Kołodziej 1 3:2 (11/6, 13/15, 3/11, 11/6, 11/8)
Rafał Graboń - Dominik Stańko 1 3:1 (11/8, 11/9, 12/14, 11/9)
Jakub Gromek - Krystian Kołodziej 1 2:3 (4/11, 5/11, 11/6, 11/8, 9/11)
Rafał Graboń - Michał Klocek 1 3:1 (11/7, 8/11, 11/2, 11/5)
Dariusz Drożdż - Łukasz Madej 1 3:2 (11/8, 3/11, 10/12, 11/6, 12/10)
Konrad Federczak - Dominik Stańko 1 3:1 (11/8, 11/4, 10/12, 11/9)