Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-09, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
PKS Bartek Dębowiec 10:7 LUKS Strażak Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Bara - Andrzej Sobota 1 0:3 (4:11;6:11;10:12)
Bartosz Mika - Konrad Szczepanik 1 1:3 (11:6;7:11;9:11;8:11)
Konrad Kosiba - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (11:6;11:6;7:11;11:5)
Paweł Zając - Piotr Zając 1 3:0 (11:8;11:8;11:9)
D. Bara / P. Zając - K. Szczepanik / P. Zając 1 3:1 (12:10;11:8;7:11;11:9)
K. Kosiba / B. Mika - A. Sobota / P. Furmankiewicz 1 0:3 (8:11;9:11;8:11)
Dariusz Bara - Konrad Szczepanik 1 3:2 (11:5;11:6;10:12;8:11;11:4)
Bartosz Mika - Andrzej Sobota 1 1:3 (9:11;11:7;7:11;6:11)
Paweł Zając - Paweł Furmankiewicz 1 3:0 (11:8;11:2;11:7)
Konrad Kosiba - Piotr Zając 1 3:0 (12:10;11:8;11:9)
Dariusz Bara - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (11:9;11:8;9:11;11:7)
Konrad Kosiba - Andrzej Sobota 1 1:3 (7:11;6:11;11:7:8:11)
Bartosz Mika - Piotr Zając 1 3:0 (11:8;11:9;12:10)
Paweł Zając - Konrad Szczepanik 1 1:3 (9:11;11:9;4:11;7:11)
Dariusz Bara - Piotr Zając 1 3:0 (11:7;11:8;11:9)
Paweł Zając - Andrzej Sobota 1 0:3 (7:11;10:12;8:11)
Bartosz Mika - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (8:11;11:6;11:6;11:7)