Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-02, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 9:9 UKS Kępa Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krystian Kołodziej - Marcin Kleszcz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
Dominik Stańko - Mateusz Dąbrowski 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 10:12)
Michał Klocek - Grzegorz Papiernik 1 3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:2, 11:9)
Łukasz Madej - Mateusz Sroczyński 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
Ł. Madej / K. Kołodziej - M. Kleszcz / M. Sroczyński 1 2:3 (17:15, 9:11, 11:8, 9:11, 7:11)
M. Klocek / D. Stańko - M. Dąbrowski / G. Papiernik 1 3:2 (11:5, 11:5, 7:11, 10:12, 12:10)
Krystian Kołodziej - Mateusz Dąbrowski 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:3)
Dominik Stańko - Marcin Kleszcz 1 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11)
Łukasz Madej - Grzegorz Papiernik 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
Michał Klocek - Mateusz Sroczyński 1 3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 11:7, 11:6)
Krystian Kołodziej - Grzegorz Papiernik 1 3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 11:6)
Michał Klocek - Marcin Kleszcz 1 2:3 (8:11, 12:10, 12:10, 7:11, 6:11)
Dominik Stańko - Mateusz Sroczyński 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
Łukasz Madej - Mateusz Dąbrowski 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
Krystian Kołodziej - Mateusz Sroczyński 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 7:11)
Łukasz Madej - Marcin Kleszcz 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:2, 11:9)
Dominik Stańko - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
Michał Klocek - Mateusz Dąbrowski 1 2:3 (1;11, 11:6, 3:11, 11:8, 6:11)