Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-16, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 PKS Kolping III Jarosław

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Zając - Antoni Rejterowski 1 1:3 (7;11,11;13,11;7,11;13)
Paweł Furmankiewicz - Dawid Jadam 1 2:3 (11;8,4;11,11;9,6;114;11)
Konrad Szczepanik - Anna Brzyska 1 0:3 (13;15,11;13,9;11)
Andrzej Sobota - Szymon Brud 1 3:0 (11;9,11;8,11;9)
P. Furmankiewicz / A. Sobota - A. Rejterowski / D. Jadam 1 3:1 (11;5,14;16,12;10,12;10)
P. Zając / K. Szczepanik - A. Brzyska / S. Brud 1 1:3 (4;11,11;4,5;11,9;11)
Piotr Zając - Dawid Jadam 1 0:3 (5;11,7;11,3;11)
Paweł Furmankiewicz - Antoni Rejterowski 1 1:3 (12;10,9;11,6;11,8;11)
Andrzej Sobota - Anna Brzyska 1 1:3 (6;11,11;4,10;12,2;11)
Konrad Szczepanik - Szymon Brud 1 3:2 (10;12,11;8,10;12,13;11,11;9)
Piotr Zając - Anna Brzyska 1 0:3 (5;11,.7;11,8;11)
Paweł Furmankiewicz - Szymon Brud 1 1:3 (8;11,11;6,5;11,10;12)
Andrzej Sobota - Dawid Jadam 1 3:0 (12;10,11;2,11;5)
Piotr Zając - Szymon Brud 1 3:1 (11;9,11;7,6;11,11;4)
Andrzej Sobota - Antoni Rejterowski 1 2:3 (6;11,11;7,5;11,16;14,9;11)
Konrad Szczepanik - Antoni Rejterowski 1 3:0 (11;8,11;6,11;7)