Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-20, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
LZS Kąkolówka 10:8 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Kruczek - Dominik Stańko 1 1:3 (11:4.8;11.9:11.7:11.)
Krzysztof Skiba - Michał Klocek 1 0:3 (8:11.3;11.6;11.)
Janusz Sobkowicz - Łukasz Madej 1 1:3 (8:11.11:4.7;11.8;11.)
Grzegorz Sobkowicz - Krystian Kołodziej 1 3:0 (11:4.11:6.11;5.)
W. Kruczek / G. Sobkowicz - M. Klocek / D. Stańko 1 3:0 (11;5.13;11.11:9.)
K. Skiba / J. Sobkowicz - Ł. Madej / K. Kołodziej 1 1:3 (11;7.8;11.3:11.10:12.)
Wojciech Kruczek - Michał Klocek 1 3:0 (15:13.11:4.11:9.)
Krzysztof Skiba - Dominik Stańko 1 0:3 (7;11.4;11.10;12.)
Grzegorz Sobkowicz - Łukasz Madej 1 3:0 (11:7.11;8.11:8.)
Janusz Sobkowicz - Krystian Kołodziej 1 2:3 (7:11.11:9.5:11.12:10.1:11.)
Wojciech Kruczek - Łukasz Madej 1 3:0 (11:9.11:7.11:9.)
Janusz Sobkowicz - Dominik Stańko 1 3:1 (12:10.8:11.12;10.11:4.)
Krzysztof Skiba - Krystian Kołodziej 1 2:3 (11:6.11:4.2;11.9:11.9:11.)
Grzegorz Sobkowicz - Michał Klocek 1 3:0 (11:7.11:6.11:9.)
Wojciech Kruczek - Krystian Kołodziej 1 3:0 (11;6.11;9.11;6.)
Grzegorz Sobkowicz - Dominik Stańko 1 3:2 (9:11.11;5.8;11.11:2.11:6.)
Krzysztof Skiba - Łukasz Madej 1 0:3 (8;11.10;12.8:11.)
Janusz Sobkowicz - Michał Klocek 1 3:2 (11:7.8;11.10;12.15;13.11:3.)