Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-14, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
LKS Turze Pole 10:8 LZS Kąkolówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Gromek - Wojciech Kruczek 1 2:3 (6/11, 3/11, 11/5, 11/7, 7/11)
Rafał Graboń - Krzysztof Skiba 1 3:2 (9/11, 7/11, 11/8, 11/3, 11/7)
Konrad Federczak - Janusz Sobkowicz 1 3:0 (11/5, 11/9, 12/10)
Dariusz Drożdż - Grzegorz Sobkowicz 1 2:3 (8/11, 11/9, 12/10, 5/11, 9/11)
J. Gromek / D. Drożdż - G. Sobkowicz / W. Kruczek 1 2:3 (11/9, 6/11, 11/7, 10/12, 10/12)
R. Graboń / K. Federczak - J. Sobkowicz / K. Skiba 1 3:1 (11/8, 12/10, 9/11, 11/8)
Jakub Gromek - Krzysztof Skiba 1 3:0 (11/8, 11/6, 11/9)
Rafał Graboń - Wojciech Kruczek 1 0:3 (9/11, 8/11, 10/12)
Dariusz Drożdż - Janusz Sobkowicz 1 3:0 (11/5, 11/8, 11/9)
Konrad Federczak - Grzegorz Sobkowicz 1 0:3 (5/11, 7/11, 12/14)
Jakub Gromek - Janusz Sobkowicz 1 2:3 (11/8,7/11, 11/4, 8/11, 11/13)
Konrad Federczak - Wojciech Kruczek 1 3:1 (10/12, 11/8, 11/9, 11/5)
Rafał Graboń - Grzegorz Sobkowicz 1 3:2 (13/11,3/11, 9/11, 11/4, 11/8)
Dariusz Drożdż - Krzysztof Skiba 1 3:0 (11/6, 11/5, 11/9)
Jakub Gromek - Grzegorz Sobkowicz 1 2:3 (11/9, 12/10, 10/12, 10/12, 6/11)
Dariusz Drożdż - Wojciech Kruczek 1 1:3 (4/11, 11/9, 7/11, 9/11)
Rafał Graboń - Janusz Sobkowicz 1 3:1 (11/9, 4/11, 11/4, 11/5)
Konrad Federczak - Krzysztof Skiba 1 3:0 (11/6, 11/6, 11/9)