Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-09-23, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
KU AZS Politechnika III Rzeszów 10:8 LUKS Strażak Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Tomoń - Andrzej Sobota 1 2:3 (7:11, 5:11, 12:10, 11:5, 9:11)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Paweł Furmankiewicz 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 8:11)
Filip Kociuba - Konrad Szczepanik 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
Arkadiusz Elceser - Piotr Zając 1 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
G. Tomoń / F. Kociuba - A. Sobota / P. Furmankiewicz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
A. Elceser / M. Rzeźnikiewicz - P. Zając / K. Szczepanik 1 2:3 (6:11, 12:10, 11:8, 7:11, 10:12)
Grzegorz Tomoń - Paweł Furmankiewicz 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
Jakub Dąbrowski - Andrzej Sobota 1 3:2 (1:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:8)
Arkadiusz Elceser - Konrad Szczepanik 1 2:3 (11:7, 11:9, 7:11, 8:11, 7:11)
Filip Kociuba - Piotr Zając 1 1:3 (11:5, 10:12, 10:12, 9:11)
Grzegorz Tomoń - Konrad Szczepanik 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:1, 11:9)
Filip Kociuba - Andrzej Sobota 1 3:0 (11:3, 11:8, 12:10)
Jakub Dąbrowski - Piotr Zając 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
Arkadiusz Elceser - Paweł Furmankiewicz 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:6)
Grzegorz Tomoń - Piotr Zając 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:4, 11:8)
Arkadiusz Elceser - Andrzej Sobota 1 3:1 (11:9, 16:14, 9:11, 11:6)
Jakub Dąbrowski - Konrad Szczepanik 1 0:3 (10:12, 10:12, 10:12)
Filip Kociuba - Paweł Furmankiewicz 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)