Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 15 30 150:51
2. PKS Iskra Blizne 15 23 136:69
3. KTS Brzozów 15 21 134:80
4. LUKS Burza III Rogi 15 18 116:87
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 15 14 105:108
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 14 102:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 II Sanok 14 14 94:86
2. KS II Nagórzany 14 12 77:105
3. LKS II Turze Pole 13 8 72:100
4. KTS Wola Komborska 14 4 45:128
5. UKS Iskra II Iskrzynia 13 0 18:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-12-03, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
PKS Iskra Blizne 10:8 LUKS Burza III Rogi

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Kuliga - Zbigniew Albrycht 1 3:1 (11:7; 12:10; 4:11; 11:5)
Krzysztof Leń - Krzysztof Kozubal 1 3:0 (11:4; 11:6; 11:8)
Beata Barska - Marcin Zygmunt 1 0:3 (4:11; 7:11; 9:11)
Wiesław Śnieżek - Paweł Litwin 1 0:3 (6:11; 9:11; 10:12)
B. Barska / W. Śnieżek - M. Zygmunt / P. Litwin 1 3:2 (13:11; 4:11; 10:12; 11:9; 12:10)
M. Kuliga / K. Leń - K. Kozubal / Z. Albrycht 1 3:0 (11:8; 11:5; 12:10)
Michał Kuliga - Krzysztof Kozubal 1 3:0 (11:9; 11:6; 11:5)
Krzysztof Leń - Zbigniew Albrycht 1 2:3 (9:11; 11:5; 11:5; 6:11; 9:11)
Wiesław Śnieżek - Marcin Zygmunt 1 0:3 (4:11; 9:11; 7:11)
Beata Barska - Paweł Litwin 1 3:2 (4:11; 10:12; 11:9; 11:7; 11:7)
Michał Kuliga - Marcin Zygmunt 1 3:1 (7:11; 11:5; 11:4; 11:7)
Beata Barska - Zbigniew Albrycht 1 1:3 (11:9; 7:11; 9:11; 11:13)
Krzysztof Leń - Paweł Litwin 1 2:3 (11:7; 9:11; 11:9; 9:11; 7:11)
Wiesław Śnieżek - Krzysztof Kozubal 1 3:0 (11:8; 11:7; 11:9)
Michał Kuliga - Paweł Litwin 1 3:2 (6:11; 11:8; 11:9; 9:11; 11:6)
Wiesław Śnieżek - Zbigniew Albrycht 1 2:3 (11:9; 9:11; 11:9; 9:11; 9:11)
Krzysztof Leń - Marcin Zygmunt 1 1:3 (4:11; 6:11; 11:9; 10:12)
Beata Barska - Krzysztof Kozubal 1 3:0 (11:7; 11:7; 11:7)