Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 15 30 150:51
2. PKS Iskra Blizne 15 23 136:69
3. KTS Brzozów 15 21 134:80
4. LUKS Burza III Rogi 15 18 116:87
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 15 14 105:108
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 14 102:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 II Sanok 14 14 94:86
2. KS II Nagórzany 14 12 77:105
3. LKS II Turze Pole 13 8 72:100
4. KTS Wola Komborska 14 4 45:128
5. UKS Iskra II Iskrzynia 13 0 18:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-10-15, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Iskra II Iskrzynia 6:10 KTS Wola Komborska

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Wulw - Wacław Prajsnar 1 3:0 (11/7, 11/6, 11/8)
Paweł Czekański - Jarosław Sznajder 1 1:3 (11/2, 7/11, 12/14, 4/11)
Kacper Wasylewicz - Sławomir Malinowski 1 3:2 (7/11, 5/11, 11/5, 11/7, 14/12)
Mateusz Wronowski - Tymoteusz Gurgacz 1 0:3 (4/11, 7/11, 5/11)
M. Wronowski / P. Czekański - T. Gurgacz / W. Prajsnar 1 0:3 (9/11, 4/11, 5/11)
W. Wulw / K. Wasylewicz - J. Sznajder / S. Malinowski 1 3:1 (8/11, 11/8, 12/10, 11/7)
Wojciech Wulw - Jarosław Sznajder 1 3:1 (11/7, 6/11, 11/3, 11/6)
Paweł Czekański - Wacław Prajsnar 1 0:3 (8/11, 3/11, 7/11)
Mateusz Wronowski - Sławomir Malinowski 1 1:3 (11/7, 7/11, 9/11, 10/12)
Kacper Wasylewicz - Tymoteusz Gurgacz 1 0:3 (7/11, 4/11, 6/11)
Wojciech Wulw - Sławomir Malinowski 1 3:0 (11/7, 11/4, 11/3)
Kacper Wasylewicz - Wacław Prajsnar 1 0:3 (3/11, 2/11, 3/11)
Paweł Czekański - Tymoteusz Gurgacz 1 0:3 (9/11, 5/11, 7/11)
Mateusz Wronowski - Jarosław Sznajder 1 0:3 (6/11, 7/11, 8/11)
Wojciech Wulw - Tymoteusz Gurgacz 1 3:0 (11/7, 13/11, 11/6)
Mateusz Wronowski - Wacław Prajsnar 1 0:3 (8/11, 9/11, 6/11)